Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Pasniegs pašvaldības apbalvojumus (PAPILDINĀTS)

14.11.2017 0

17. novembrī plkst.19.00 iecavnieki būs laipni gaidīti Iecavas kultūras namā uz Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai veltītu pasākumu, kur svinīgi pasniegs novada pašvaldības apbalvojumus.

Papildināts Goda raksta saņēmēju saraksts.

Augstāko apbalvojumu - “Iecavas novada Goda pilsonis” – saņems līdzšinējais Iecavas novada domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis par ilggadēju sabiedrisko darbību pašvaldībā, Iecavas novada izaugsmes veicināšanu un nozīmīgu personīgo ieguldījumu tautsaimniecības attīstībā.

Goda nosaukums “Iecavas Gada cilvēks” šogad piešķirts: Gintai Zaumanei – par ilgstošu un nozīmīgu ieguldījumu novada kultūras, mākslas un sabiedriskās dzīves dažādošanā, pilsoniskās sabiedrības aktivizēšanā, Iecavas vārda popularizēšanu valsts mērogā, Militai Pīlādzei - par ilgstošu, priekšzīmīgu un panākumiem bagātu darbību jaunās paaudzes izglītošanā Iecavas vidusskolā un Vitai Lauciņai-Veinerei – par nopelniem skolēnu debašu kustības attīstīšanā un aktīvu sabiedrisko darbību, popularizējot Iecavas vārdu valsts un starptautiskā mērogā.

Goda rakstus saņems Juris Kudaps, Kristīne Karele, Jaņīna Nikitina, Jevgēnijs Gedertsons, Anna Markuna un Zenta Kalviša, Atis Avots.

Tiks sumināta darba grupa “Dzirnavu iela 2a“, kuras īstenotais projekts “Raitu soli, sausām kājām” konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi 2017” atzīts par labāko.

Svētku sarīkojumu noslēgs grupas “Autobuss debesīs” koncerts. Apmeklētājiem ieeja bez maksas.

Par godu valsts svētkiem un Skolas ielas atklāšanai pēc pasākuma notiks uguņošana, kuru šaus no laukuma Skolas un Tirgus ielas krustojumā.
 

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    16.11.2017
TWITTER
IecavaLV
13 dec
Gada nogalē dodies ekspedīcijā pa Pokaiņu mežu! 28. decembrī Iecavas Jauniešu centrs organizē 7-9 km ekspedīciju uz… https://t.co/IEMBKfgHmS