Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Notikusi Finanšu komitejas sēde

29.11.2017 0

28. novembrī deputāti strādāja kārtējā Finanšu komitejas sēdē.

Atbalsta izmaiņas nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanas kārtībā

Deputāti atbalstīja izmaiņas saistošajos noteikumos „Par atvieglojumu piemērošanu nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem Iecavas novadā”. Plānotās izmaiņas nosaka, ka nākamajā gadā tiks paplašināts atvieglojumu saņēmēju loks, kā arī mainīta nodokļa atvieglojumu saņemšanas un piešķiršanas kārtībā.

Izmaiņas paredz, ka nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumus 50 procentu apmērā no taksācijas gadam aprēķinātās summas varēs saņemt nodokļu maksātāji, kuru īpašumā tiek nodrošināti audžuģimenes pakalpojumi, aizbildņi, kuru īpašumā dzīvo un ir deklarēti aizbildnībā esoši bērni vecumā līdz 18 gadiem, kā arī aizgādņi, kuru īpašumā dzīvo un ir deklarēti aizgādājamie.

Gala lēmumu par izmaiņām saistošajos noteikumos deputāti pieņems domes sēdē, kas notiks 12. decembrī.

Lemj par finansiāla atbalsta sniegšanu sportistiem

Pašvaldībā saņemti stenda šāvēju Daiņa Upelnieka, Diānas Upelnieces, Jāņa Upelnieka un Renāra Voroškova iesniegumi ar lūgumu piešķirt finansējumu sporta patronu iegādei. Jautājums par finansējuma piešķiršanu skatīts 7. novembra Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē un atbalstīts.

Tā kā sportisti ir izpildījuši pašvaldības noteikumu „Par pašvaldības atbalstu sporta veicināšanai Iecava novadā” nosacījumus, arī Finanšu komitejas deputāti lēma atbalstīt finansējuma piešķiršanu sporta aprīkojuma iegādei – Dainim Upelniekam 300 eiro, Diānai Upelniecei, Jānim Upelniekam un Renāram Voroškovam 150 eiro.
 

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    29.11.2017
TWITTER
IecavaLV
12 okt
#teirdarbs Pirmsskolas izglītības iestāde ''Dartija'' STEIDZAMI aicina darbā pirmsskolas skolotājus/-as uz noteiktu… https://t.co/ft2FtvIbNt