Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Notikusi Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde

05.12.2017 0

5. decembrī deputāti strādāja kārtējā sēdē un izskatīja septiņus darba kārtības jautājumus.

 

Notikusi Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde
FOTO: Beata Logina

Gan Iecavas internātpamatskola, gan Dzimtmisas pamatskola iesniegusi apstiprināšanai Attīstības plānu 2018.-2020. gadam. Deputāti skolu pārstāvēm Ingai Čipenai un Janai Arājai, kā arī Izglītības nodaļas vadītājai Vijai Ielejai uzdeva precizējošus jautājumus par izmaiņām internātskolu finansēšanā, pedagogu skaitu un lēma virzīt abus dokumentus apstiprināšanai domē.

Nolikums «Par naudas balvu piešķiršanu Iecavas novada sportistiem, sporta veidu treneriem, sporta skolotājiem un sporta spēļu komandām», nosaka, ka pieteikumi par sasniegumiem iesniedzami Iecavas novada domē līdz katra gada 1. decembrim. Stadiona pārvaldnieks Valdis Šusts prezentēja apkopoto informāciju, kas paredz apbalvojumus par kopējo summu 9585 eiro. Deputāti nolēma atbalstīt sarakstā iekļauto sportistu un treneru apbalvošanu, izņemot trīs basketbolistus, kuri pagājušajā sezonā godalgotu vietu ieguvuši citas pašvaldības, proti, Bauskas komandas sastāvā.

Komiteja vienojās, ka nepieciešama izvērstāka diskusija par izmaiņām nolikumā, lai, atdalot starptautiskos panākumus no lokālajiem, turpmāk izceltu patiesi izcilus sasniegumus, kā arī ieviestu atšķirīgu pieeju apbalvojumiem individuālajos un komandu sporta veidos.

Sākotnēji šī gada pašvaldības budžetā sporta jomas naudas balvām bija plānoti 3000 eiro. Izvērtējot vairāku iecavnieku sportiskos panākumus otrajā pusgadā, dome lēma piešķirt vēl 5000 eiro. Par trūkstošo līdzekļu apstiprināšanu domei vēl būs jālemj kārtējā sēdē 12. decembrī. Labāko sportistu godināšanas pasākums notiks 18. decembrī plkst. 17.00 Iecavas kultūras namā.

Tāpat kā pārējās pastāvīgās komitejas, arī Izglītības, kultūras un sporta komiteja uzklausīja projektu vadītājas Inetas Bramanes ziņojumu par pašvaldības Attīstības programmas 2013.-2019. gadam aktualizēšanu un izteica savus priekšlikumus korekcijām Rīcības plānā.

Deputāti sprieda par ierosinājumu izgatavot brāļiem Tepferiem veltītu piemiņas plāksni un to novietot pie aptiekas ēkas Rīgas ielā 27, kur šie ievērojamie sabiedriskie darbinieki dzimuši. Tika nolemts konceptuāli atbalstīt ieceri un ieplānot nepieciešamos finanšu līdzekļus nākamā gada budžetā.

Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    05.12.2017
TWITTER
IecavaLV
12 okt
#teirdarbs Pirmsskolas izglītības iestāde ''Dartija'' STEIDZAMI aicina darbā pirmsskolas skolotājus/-as uz noteiktu… https://t.co/ft2FtvIbNt