Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Apzaļumošanu veiks pavasarī

08.01.2018 0

Pērnā gada nogalē ekspluatācijā nodoti divi objekti -  parka taka un Iecavas stadiona 3.kārtas būvniecība. Nelabvēlīgo laikapstākļu dēļ projektu īstenošanas laikā augsne bija pārāk mitra, tādēļ pilnvērtīgi nebija iespējams veikt objektu teritorijas apzaļumošanu. Tika pieņemts lēmums, ka lietderīgi zemes izlīdzināšanu un zālāja sēšanu veikt pavasarī. Būvnieki apņēmušies objektu apzaļumošanu beigt līdz 1. jūnijam.

Projektā, kuru Iecavas novada pašvaldība īstenoja ar Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības attīstības fonda lauku attīstībai līdzfinansējumu, sakārtota taka no tiltiņa līdz Iecavas Mūzikas un mākslas skolai, ierīkojot apgaismojumu, bruģa segumu, atpūtas vietas ar soliņiem un atkritumu urnām. Papildus uzlabota arī koka tiltiņa pieejamība personām ar kustību traucējumiem, jaunajiem vecākiem ar ratiņiem, kā arī velosipēdistiem, jo ir izbūvēts prasībām atbilstošs panduss un upes krasts norobežots ar margām.

Iecavas stadiona 3.kārtas būvniecības projekta ietvaros pie stadiona izbūvēti futbola, tenisa-volejbola un basketbola laukumi, kā arī labiekārtota to teritorija - izveidoti gājēju celiņi, brauktuves, uzstādīti soliņi, atkritumu urnas. Tāpat izbūvētas nepieciešamās komunikācijas, proti, lietusūdens kanalizācijas sistēma un ārējie elektrības tīkli. Sintētisko segumu futbola laukumam un tā ieklāšanu finansēja Latvijas Futbola federācija.
 

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    08.01.2018
TWITTER
IecavaLV
11 dec
12. decembrī plkst. 18.00-21.00 Iecavas kultūras namā norisināsies «Pašapziņas skola sievietēm», kurā būs iespēja p… https://t.co/cIZWktJt2F