Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Svinīgi atklās Iecavas novada stadiona sporta laukumus

14.05.2018 0

19. maijā notiks Iecavas novada stadiona izbūves projekta trešās jeb noslēdzošās kārtas atklāšanas pasākums. Plkst. 10.00 plānota sporta laukumu svinīgā atklāšana, kurā piedalīsies Iecavas novada domes, būvfirmas un projektētāju pārstāvji. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodinās arī Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs.

Pēc svinīgās atklāšanas klātesošajiem būs iespēja vērot draudzības spēli futbolā starp FK „Iecava” jauniešiem un novada domes deputātu komandu, paraugspēli tenisā un Iecavas novada 2018. gada kausa izcīņas 3X3 basketbolā 1.posmu.

Stadiona izbūves projekta 3. kārtas, kas noslēdzās pērnā gada novembrī, ietvaros izbūvēti futbola, tenisa-volejbola un basketbola laukumi, kā arī labiekārtota to teritorija. Tāpat izbūvētas nepieciešamās komunikācijas, proti, lietusūdens kanalizācijas sistēma un ārējie elektrības tīkli.

Sporta laukumu izbūvi par 394 756,14 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa veica SIA "REATON, Ltd". 65 000 eiro no projekta izmaksām sedza valsts budžeta mērķdotācija, kas saņemta pateicoties politiskās apvienības “Zaļo un zemnieku savienība” atbalstam. Sintētisko segumu futbola laukumam un tā ieklāšanu finansēja Latvijas Futbola federācija.

Sporta laukumi jau aktīvi tiek izmantoti gan mācību procesa nodrošināšanai, gan sportistu treniņiem. Tāpat tie kļuvuši par iecavnieku iecienītu brīvā laika pavadīšanas vietu. 

Iecavas novada stadions atklāts 2014. gadā. Projekta 1. kārtā uzbūvēts augstas kvalitātes futbola laukums, vieglatlētikas sektori, skrejceļš ar četriem celiņiem, skatītāju tribīnes, izbūvētas ūdensapgādes, lietus ūdens un sadzīves kanalizācijas sistēmas, apkure un stadiona ārējais apgaismojums, labiekārtota teritorija. Projekta 2. kārtā izbūvēta autostāvvieta.
 

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    14.05.2018
TWITTER
IecavaLV
18 jan
Šovakar, 18. janvārī, plkst. 22.50 stadionā pie Iecavas internātpamatskolas desmit minūšu garumā notiks uguņošana,… https://t.co/R14AcvUhBl