Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Aicina darbā galveno grāmatvedi

06.06.2018 0

Iecavas novada pašvaldības administrācija (reģ. Nr. 90000056376) aicina darbā galveno grāmatvedi.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā,
  • iepriekšēja darba pieredze grāmatveža amatā (ne mazāk kā 3 gadi),
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām,
  • teicamas zināšanas grāmatvedības uzskaites jomā un budžeta iestāžu grāmatvedības uzskaites normatīvo aktu pārzināšana,
  • prasme organizēt un vadīt komandas darbu,
  • prasmes darbā ar datoru, biroja un grāmatvedības uzskaites programmām,
  • labas analītikas, argumentācijas un sadarbības prasmes,
  • augsta atbildība un precizitāte,
  • spēja strādāt ar liela apjoma daudzveidīgu informāciju un rast risinājumu nestandarta situācijās,
  • pieredze valsts vai pašvaldības iestādes grāmatvedības vai finanšu jomā un pieredze darbā ar grāmatvedības uzskaites programmu „HORIZON” tiks uzskatīta par priekšrocību.

Galvenie amata pienākumi:

  • pašvaldības grāmatvedības politikas īstenošana, uzraudzība un tās pilnveidošana atbilstoši spēkā esošo normatīvo aktu prasībām,
  • grāmatvedības darba organizēšana un vadība,
  • pašvaldības budžeta iestāžu grāmatvedības uzskaites nodrošināšana,
  • pašvaldības budžeta iestāžu vadītāju nodrošināšana ar finansiāla rakstura informāciju,
  • pašvaldības budžeta iestāžu pārskatu un finanšu atskaišu sagatavošanas un iesniegšanas nodrošināšana,
  • pašvaldības konsolidēto pārskatu un finanšu atskaišu sagatavošana un iesniegšana pārraugošajām institūcijām.

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu un dinamisku darbu,
  • mēnešalgu 1569 eiro pirms nodokļu nomaksas,
  • sociālās garantijas,
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi „Galvenais grāmatvedis” līdz 2018. gada 29. jūnijam iesniegt vai sūtīt uz adresi: Iecavas novada pašvaldības administrācijai Skolas ielā 4-40, Iecavā, Iecavas novadā, LV-3913, vai sūtīt uz e-pasta adresi: dome@iecava.lv. Tālrunis uzziņām 27841860.

Informējam, ka amata pretendenta iesniegtie personas dati tiks apstrādāti, tikai lai nodrošinātu galvenā grāmatveža amata pretendentu atlases norisi, pēc kuras noslēguma iesūtītie CV tiks dzēsti/iznīcināti. Personas datu apstrādes pārzinis ir Iecavas novada pašvaldības administrācija Skolas ielā 4-40, Iecavā, Iecavas novadā.

Lapas informācija atjaunota:    06.06.2018
IecavaLV
22 Jun
Sveicam Līgo svētkos! https://t.co/W7qhCrasdK