Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Notikusi domes ārkārtas sēde

11.07.2018 0

10. jūlijā notika domes ārkārtas sēde, kurā deputāti izskatīja trīs jautājumus.

Sporta namu “Dartija” nodos lietošanā sporta skolai

25. jūnijā noslēgts līgums starp Iecavas novada domi un sporta un atpūtas kooperatīvo sabiedrību "Dartija" par sporta nama iegādi. Lai nodrošinātu sporta nama darbību, pēc nekustamā īpašuma reģistrācijas zemesgrāmatā deputāti to lēma nodot pārvaldīšanā un lietošanā Iecavas novada sporta skolai “Dartija”. Sporta skola arī līdz šim darbojās sporta nama telpās Grāfa laukumā 7.

Veidos jaunas amata vienības

Saistībā ar sporta nama pāriešanu sporta skolas “Dartija” rīcībā direktore Baiba Gāga lūgusi palielināt iestādes saimniecisko darbinieku skaitu un izveidot vairākas štata vietas: labiekārtošanas strādnieks, apkopējs (2 amata vienības), dežurants un direktora vietnieks saimniecības darbā.

Lai nodrošinātu sporta būves sekmīgu funkcionēšanu un apsaimniekošanu, dome atbalstīja amata vienību izveidošanu.

Stiprinās sadraudzības saites ar Billerbeku

Domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks un deputāte Solveiga Lineja ielūgti septembrī apmeklēt Billerbekas orķestra 125. jubilejas pasākumus. Vizītes laikā plānots tikties ar Billerbekas pašvaldības vadību, lai pārrunātu iespējas veicināt aktīvāku sadarbību dažādās jomās.

Deputāti atbalstīja domes pārstāvju komandējumu uz Billerbeku Vācijā no šā gada 16. līdz 19. septembrim.

Billerbekas pūtēju orķestris pērn viesojās Iecavā un kuplināja Iecavas 525 gadu jubilejas programmu, savukārt Billerbekas pašvaldības delegācija četru cilvēku sastāvā Iecavas novadu apmeklēja no šā gada 30. maija līdz 3. jūnijam. Sadraudzības līgums starp Iecavas novada domi un Billerbeku parakstīts 2017. gada 19. maijā.

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    11.07.2018
TWITTER
Iecavas novads
18 apr
Apmeklētāju ievērībai! ‼️ https://t.co/Oqd0ppPRyK