Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkai jauna vadītāja

25.07.2018 0

16. jūlijā Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkas vadītājas amatā sāka strādāt Aiva Avota-Zalstere. Iepriekšējā iestādes vadītāja Anda Rācenāja darbu bibliotēkā pārtrauca saistībā ar dzīvesvietas maiņu.

Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkai jauna vadītāja
FOTO: A. Kļaveniece

Aiva Avota-Zalstere ir iecavniece, jo šeit ir dzimusi un uzaugusi, absolvējusi Iecavas vidusskolu. Valmieras Vidzemes augstskolā viņa apguvusi sabiedrisko attiecību specialitāti un šajā jomā arī strādājusi. Aivas pēdējā darbavieta beidzamos trīs gadus bija Bauskas SIA «Vides serviss».

«Ar vīru esam izdzīvojuši arī Rīgas periodu, bet pirms deviņiem gadiem it kā uz laiku apmetāmies Iecavā un tā arī palikām; te piedzimuši abi mūsu bērni – sešgadīgais Luka un divarpus gadus vecā Sāra. Tā kā esam nostabilizējušies Iecavā un arī nākotnē plānojam te dzīvot, gribējās arī šeit strādāt, ar savu darbu rūpēties par sakārtotu vidi, kas ir atvērta jauniem cilvēkiem,» stāsta Aiva neslēpjot, ka jauno amatu uzņēmusies ar lielu atbildību. «Kad saņēmu piedāvājumu un citu cilvēku vērtējumu, ka es varētu būt atbilstoša šim amatam, arī es tam noticēju. Jutu, ka varu to izdarīt un ceru, ka ar pārējo kolēģu atbalstu man izdosies. Jauki, ka iepriekšējā vadītāja visu ir atstājusi sakārtotu, tāpēc turpināt darbu ir viegli un saprotami. Liels atbalsts ir arī bibliotekāre Jolanta Ignate. Darbu ļoti atvieglo automatizētā bibliotēku informācijas sistēma «Alise». Reti kurā jomā mūsu valstī ir tāda vienota, pārskatāma un viegli saprotama datu bāze, tāpēc prieks, ka vismaz šajā jomā tas ir sakārtots. 

Sabiedrisko attiecību speciālista un bibliotēkas vadītāja pienākumi daudz kur pārklājas. Protams, ir lietas, kas man vēl jāapgūst, taču no jaunām zināšanām es nebaidos, tas pat ir sava veida ieguvums. Mans lielākais izaicinājums ir mainīt bibliotēkas tēlu, jo pašlaik lielākais lasītāju loks ir gados vecāki cilvēki. Gribētos bibliotēkai piesaistīt arī jaunākus apmeklētājus. Prātā jau ir vairākas idejas pasākumu organizēšanā un novadpētniecības jomā; vēlos to visu padarīt mazliet mūsdienīgāku.»

Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    25.07.2018
TWITTER
IecavaLV
20 feb
Aicinām iepazīt plānoto iekšpagalmu pārbūves darbu aprakstu un grafisko materiālu. Projektā iekļautās teritorijas r… https://t.co/058wh3Pu5n