Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Jāpiesaka kandidāti apbalvojumam

18.09.2018 0

Iecavas novada dome aicina izvirzīt pretendentus pašvaldības apbalvojumam «Iecavas Gada cilvēks». To var izdarīt līdz 20. septembrim.

Nolikums «Par Iecavas novada domes apbalvojumiem» nosaka, ka goda nosaukums «Iecavas Gada cilvēks» ir apbalvojums par atsevišķu izcilu darbu iepriekšējā gada laikā vai par ilgstošu, priekšzīmīgu un panākumiem bagātu darbību vai nopelniem ilgākā laika posmā Iecavas novada attīstībā, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbībā vai citā novadam nozīmīgā jomā.

Ierosinājumu par apbalvošanu Izglītības, kultūras un sporta komitejai līdz kārtējā gada 20. septembrim iesniedz: darba kolektīvi, juridiskas vai fiziskas personas; likuma noteiktajā kārtībā reģistrētās biedrības un nodibinājumi. Iesniegumam pievieno izvirzāmās personas īsu raksturojumu un padarītā darba novērtējumu. Apbalvojumam izvirzītā persona var būt arī ģimene, un naudas balva izmaksājama vienam no ģimenes locekļiem.

Aizpildītu pieteikuma formu var sūtīt uz dome@iecava.lv vai iesniegt klātienē Iecavas novada pašvaldības administrācijā.

Iecavas novada pašvaldības apbalvojumu nolikums

Lapas informācija atjaunota:    18.09.2018
TWITTER
IecavaLV
20 feb
Aicinām iepazīt plānoto iekšpagalmu pārbūves darbu aprakstu un grafisko materiālu. Projektā iekļautās teritorijas r… https://t.co/058wh3Pu5n