Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Iecavas novadā aktīvi noris būvdarbi

12.09.2018 0

10. septembrī tika uzsākti Ģedules upes tilta restaurācijas darbi, tādēļ satiksme šajā Upes ielas posmā ir pilnībā slēgta. Tiek plānots, ka tilta restaurācijas darbi tiks pabeigti līdz šī gada beigām.

Iecavas novadā aktīvi noris būvdarbi
FOTO: Diāna Goldmane

Pašvaldības administrācijas izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs skaidro, ka tilta restaurācijas darbi ir nepieciešami, jo tilta tehniskais stāvoklis ir neapmierinošs - nesošās konstrukcijas ir nolietojušās, mūrētās tilta margas ir atdalījušās un sākušas brukt. Tāpat tilts nav paredzēts pašreizējai autotransporta plūsmai.

Gājējiem iespēja šķērsot Ģedules upīti tiks nodrošināta, bet autosatiksme tiek organizēta pa apbraucamo ceļu – Rīgas un Edvarta Virzas ielu. Kafejnīcas «Upene Cafe» darbība būvdarbu laikā netiks traucēta, ar automašīnu pie tās joprojām var piebraukt no parka puses.

Par restaurācijas būvprojekta izstrādi, restaurāciju un autoruzraudzības darbiem noslēgts līgums ar uzņēmumu SIA «M.A.-TAKA-7» par līgumcenu 95 000 eiro (bez PVN). 

Noslēgumam tuvojas teritorijas labiekārtošanas darbi

 

Līdz septembra beigām ir plānots pabeigt pašvaldības aģentūras «Iecavas veselības centrs» teritorijas labiekārtošanas darbus, kuru laikā tiek rekonstruēti esošie un izbūvēti jauni stāvlaukumi, atjaunotas ietves un panduss, izbūvēta jauna ēkas drenāžas un lietus kanalizācijas sistēma, atjaunots apgaismojums, ierīkoti soliņi un veikta apzaļumošana.

«Kad visi darbi būs paveikti, iedzīvotājiem veselības centru apmeklēt būs ērtāk un patīkamāk. Tāpat, raugoties uz jau paveikto, top skaidrs, ka ir jāsāk domāt arī par ēkas fasādes atjaunošanas darbiem,» piebilst M.Veinbergs.

Darbus veic uzņēmums SIA «Viona» par līgumcenu 461 722,37 eiro (bez PVN).

Būs jauna ceremoniju zāle un klientu apkalpošanas centrs

Ir sākušies remonta darbi pašvaldības iegādātajās telpās Skolas ielā 4-16, kurā tiks ierīkota Dzimtsarakstu nodaļas ceremoniju zāle. Esošās zāles vietā, pašvaldības administrācijas (Skolas iela 4-40) 1. stāva telpā, drīzumā tiks ierīkots klientu apkalpošanas centrs un bāriņtiesa.

Darbus veikt ir uzticēts uzņēmumam SIA  «Kvintets M» par līgumcenu 57 252.73 eiro (bez PVN).

Ierīko ielas apgaismojumu

Ir uzsākti darbi pie ielas apgaismojuma izbūves Robežu un Raiņa ielas posmos, kuros pašlaik ielas apgaismojuma nav vispār. Tiek plānots, ka līdz gada beigām varētu sākties darbi arī Vītolu ielā.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    12.09.2018
TWITTER
Iecavas novads
18 apr
Apmeklētāju ievērībai! ‼️ https://t.co/Oqd0ppPRyK