Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Notikusi Finanšu komitejas sēde

11.09.2018 0

11. septembrī deputāti strādāja kārtējā Finanšu komitejas sēdē.

Vērtē pašvaldības iestāžu budžeta izpildi

Lai sekmētu budžeta līdzekļu efektīvu izmantošanu, deputāti skatīja Iecavas novada pašvaldības iestāžu budžeta izpildes datus par pirmajiem astoņiem mēnešiem. Sēdē piedalījās arī iestāžu vadītāji, kuri skaidroja, kā līdz šim ir veicies ar līdzekļu apgūšanu, kādi tēriņi vēl šogad ir plānoti. Šāda budžeta izpildes analīze palīdz saprast, kā pēc iespējas efektīvāk plānot katras iestādes izdevumus un kā sastādīt nākamā gada budžetu, izmantojot visus novadam pieejamos līdzekļus.

Par papildu līdzekļu piešķiršanu

Komiteja apstiprināja papildus 27 041 eiro piešķiršanu notekūdeņu bioloģisko attīrīšanas iekārtu būvniecībai Rosmes ciemā. Papildus izdevumi radušies iepirkuma rezultātā, kurā piedāvātā līgumcena ir augstāka par sākumā plānoto.

Sakarā ar to, ka projektēšanas izmaksas ir ievērojami augušas, papildus līdzekļi 11 386 eiro apmērā tika piešķirti arī būvprojekta izstrādei ielu un iekšpagalmu teritorijas labiekārtošanai Iecavā.

Par jaunu amata vienību

Drīzumā Iecavas novada pašvaldības administrācijas telpās tiks izveidots Iecavas novada valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs, kurā iedzīvotāji valsts un pašvaldības publiskos pakalpojumus varēs saņemt vienuviet. Lai nodrošinātu šāda centra funkcionēšanu, nepieciešams izveidot jaunu amata vienību pašvaldības Administratīvajā nodaļā - «Klientu apkalpošanas speciālists». Komiteja šo ieceri atbalstīja.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    12.09.2018
TWITTER
Iecavas novads
18 apr
Apmeklētāju ievērībai! ‼️ https://t.co/Oqd0ppPRyK