Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Notikusi Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde

04.12.2018 0

4. decembrī deputāti strādāja Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē. Attaisnojošu iemeslu dēļ sēdē nepiedalījās deputāts Arnis Grundmanis.

Komiteja apstiprināja iesniegumu, kurā tika ierosināts pasniegt pašvaldības Goda rakstu, 150 eiro naudas balvu un ziedus ģimenes ārstei Annai Krievai – par ilggadēju un veiksmīgu darbību Iecavas novada veselības aprūpes nodrošināšanā, teicamu amata pienākumu pildīšanu un sadarbību ar pašvaldību.  Iesniegumā minēts, ka par iecavnieku veselību ģimenes ārste rūpējas jau 34 gadu garumā un ka pacienti uzticas ārstes zināšanām pat vairākās paaudzēs.

Apbalvos labākos sportistus

Nolikums «Par naudas balvu piešķiršanu Iecavas novada sportistiem, sporta veidu treneriem, sporta skolotājiem un sporta spēļu komandām par sasniegumiem sportā», nosaka, ka pieteikumi par sasniegumiem iesniedzami Iecavas novada domē līdz katra gada 1. decembrim.

Deputāti atbalstīja apbalvojamo sportistu un treneru sarakstu, kuru prezentēja Iecavas novada pašvaldības administrācijas sporta nodaļas vadītājs Valdis Šusts. Galējais lēmums par naudas balvu pasniegšanu tiks pieņemts domes sēdē.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    04.12.2018
TWITTER
Iecavas novads
18 apr
Apmeklētāju ievērībai! ‼️ https://t.co/Oqd0ppPRyK