Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Iecavā durvis ver vienotais klientu apkalpošanas centrs

18.01.2019 0

18. janvārī Iecavā, pašvaldības administrācijas 1.stāvā, atklāts Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC), kur turpmāk iedzīvotāji varēs saņemt valsts iestāžu pakalpojumus, e-pakalpojumus un informāciju par Iecavas novada pašvaldības pakalpojumiem.

Iecavā durvis ver vienotais klientu apkalpošanas centrs
FOTO: Diāna Goldmane/ Anta Kļaveniece

Iedzīvotāji šajā VPVKAC neatkarīgi no dzīvesvietas var pieteikt noteiktus Valsts ieņēmumu dienesta (VID) un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pakalpojumus (VSAA); saņemt konsultācijas par Lauku atbalsta dienesta (LAD), Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA), Uzņēmumu reģistra (UR), Valsts darba inspekcijas (VDI), VID un VSAA e-pakalpojumiem, kā arī saņemt informāciju un praktisku palīdzību darbā ar datoru, internetu, eID viedkaršu lasītāju.

Detalizēta informācija par VPVKAC, tā darba laiku un sniegtajiem pakalpojumiem ir pieejama pašvaldības mājaslapā www.iecava.lv sadaļā “Pašvaldība”. Jaunajā centrā apmeklētājus pieņems klientu apkalpošanas speciāliste Inese Eglīte, tālrunis: 66 954 893, e-pasts: iecava@pakalpojumucentri.lv.

Centra uzturēšanas izmaksas šogad ir plānotas 1718 EUR apmērā, no kurām 50% sedz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts budžeta dotācija. Viena darbinieka algošana gadā izmaksās 5727,27 EUR no valsts budžeta un 8045,92 EUR no pašvaldības līdzekļiem.

2015. gadā VARAM uzsāka VPVKAC izveidi novadu nozīmes attīstības centros. Pakalpojumu centri darbojas uz pašvaldību bāzes, saskaņā ar vienotiem principiem vienkopus nodrošinot klientiem gan pašvaldību, gan noteiktus valsts iestāžu pakalpojumus. Centru izveides mērķis ir ekonomēt iedzīvotāju resursus, laiku un padarīt valsts iestāžu pakalpojumus pieejamākus.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    21.01.2019
TWITTER
Iecavas novads
23 aug
‼️ Atgādinām, ka no 24. līdz 31. augustam remontdarbu dēļ būs slēgts Pārupes gājēju tiltiņš. Uzņēmums SIA «MA-TAKA… https://t.co/5ge1NtNcVt