Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Nosūtīti paziņojumi par NĪN maksājumu

07.02.2019 0

Iecavas novada pašvaldība nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksātājiem ir izsūtījusi maksāšanas paziņojumus par aprēķināto nekustamā īpašuma nodokli 2019. gadam. Ja iedzīvotājs nav saņēmis NĪN maksāšanas paziņojumu līdz 15. martam, aicinām sazināties ar pašvaldības nodokļu inspektori Evitu Heidemani, zvanot pa tālr. 63941973 vai sūtot e-pastu uz adresi evita.heidemane@iecava.lv.

Katru gadu, sagatavojot NĪN maksātājiem maksāšanas paziņojumus papīra formā un piegādājot tos norādītajā adresē, tiek patērēts milzīgs papīra apjoms un nozīmīgi naudas līdzekļi. Šos resursus iespējams ietaupīt, maksātājiem atsakoties no maksāšanas paziņojuma piegādes papīra formā, to aizstājot ar elektronisku piegādi. Elektroniskajam maksāšanas paziņojumam var pieteikties portālā www.epakalpojumi.lv.

Nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā – avansa veidā.

Nomaksāt NĪN ir iespējams Iecavas novada pašvaldības administrācijas kasē, bankā, internetbankā, kā arī portālā www.epakalpojumi.lv. Veicot maksājumu internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Pārskaitījums veicams uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā. Maksājuma mērķī precīzi jānorāda nodokļa maksātāja personīgā konta numurs par zemi un personīgā konta numurs ēkām, īpašuma adrese vai kadastra numurs, par kuru tiek veikts maksājums.

Aicinām nodokli samaksāt laicīgi, jo saskaņā ar likumu par laikā neveiktu maksājumu tiek aprēķināta nokavējuma nauda 0,05% apmērā par katru nokavēto dienu no nesamaksātās summas.

Lapas informācija atjaunota:    07.02.2019
TWITTER
Iecavas novads
17 jūl
Šodien Iecavas novadā viesojās Zemgales reģionālā televīzija, lai izveidotu sižetu par apceļošanas akciju "Iepazīst… https://t.co/ZbeDdoFL5E