Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Apmierināta Iecavas novada domes sūdzība SIA «Joker Ltd» lietā

12.04.2019 0

Latvijas Republikas Senāts 2019. gada 9. aprīlī apmierināja Iecavas novada domes kasācijas sūdzību un lēma atcelt Administratīvās apgabaltiesas 2017. gada 6. oktobra spriedumu, ar kuru bija apmierināts SIA «Joker Ltd» pieteikums par totalizatora vai derību vietas atvēršanu Rīgas ielā 16, Iecavā. Lieta tika nosūtīta jaunai izskatīšanai apgabaltiesā.

Senāts ir lēmis, ka apgabaltiesa nav pietiekami izvērtējusi visus apstākļus, tai skaitā, nav ņēmusi vērā to, ka Iecavas novada pašvaldībā no 2017. gada 1. augusta ir spēkā jauns teritorijas plānojums, kurā ir noteiktas prasības Iecavas ciema sabiedriskajai apbūvei – ciema centra teritorijā ir aizliegts izvietot jaunas azartspēļu vietas. Vienlaikus tika konstatēts, ka tiesa nevar uzdot izdot administratīvo aktu, kas ir pretrunā ar spēkā esošiem pašvaldības saistošajiem noteikumiem.

Iecavas novada dome ar SIA «Joker Ltd» par totalizatora vai derību vietas atvēršanu tiesājas jau kopš 2014. gada sākuma.

Lapas informācija atjaunota:    12.04.2019
TWITTER
Iecavas novads
17 jūl
20. jūlijā Iecavas parka estrādē notiks Ģimenes diena. Programmā ieplānots gan lielo burbuļu šovs, gan triku meista… https://t.co/kegjGNLcfE