Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Notikusi Attīstības komitejas sēde

10.05.2019 0

9. maijā deputāti strādāja kārtējā Attīstības komitejas sēdē.

Deputāti izskatīja Dartijas mikrorajona iedzīvotāju iesniegumu, kurā lūgts rast iespēju izveidot gājēju tiltiņu pāri Ģedules upītei. Iesniegumā teikts, ka pašlaik ceļš no Dartijas uz Iecavas centru ved cauri mežam, kurā nav ne apgaismojuma, ne sakārtota gājēju celiņa, tādēļ labs risinājums būtu gājēju tiltiņa uzstādīšana vietā, kur vienā upītes pusē ir dzīvojamās mājas, bet otrā – apgaismota iela, pa kuru var ērti un droši pārvietoties.  

Deputāti lēma uzdot pašvaldības administrācijas darbiniekiem izpētīt, kādas būtu iespējamās tiltiņa izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, un atgriezties pie šī jautājuma kādā no turpmākajām Attīstības komitejas sēdēm.

Tāpat kā Izglītības, kultūras un sporta komiteja, arī Attīstības komiteja iepazinās ar divu normatīvo aktu projektiem – Noteikumiem par autotransporta izmantošanu Iecavas novada pašvaldībā un Iecavas novada pašvaldības ētikas kodeksu. Deputāti izteica savus ierosinājumus dokumentu uzlabošanai.

2018. gada 20. decembra domes sēdē tika pieņemts lēmums (prot. nr. 17, 12.p.) «Par darba grupas iedzīvotāju ienākuma nodokļa piesaistes iespēju izpētei izveidošanu». Darba grupa tika izveidota ar mērķi izpētīt, kādēļ novada iedzīvotāji, kuri šeit faktiski dzīvo un izmanto Iecavas pašvaldības pakalpojumus, izvēlas deklarēt savu dzīvesvietu citās pašvaldībās, kā arī izstrādāt metodes, kas veicinātu iedzīvotāju vēlmi deklarēties Iecavas novadā. Attīstības komitejas deputāti iepazinās ar darba grupas izstrādātajiem priekšlikumiem, nākamie tos vērtēs Finanšu komitejas deputāti.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    10.05.2019
TWITTER
Iecavas novads
23 aug
‼️ Atgādinām, ka no 24. līdz 31. augustam remontdarbu dēļ būs slēgts Pārupes gājēju tiltiņš. Uzņēmums SIA «MA-TAKA… https://t.co/5ge1NtNcVt