Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Atjauno rotaļu laukumu Skolas ielā

14.05.2019 0

Otrdien, 14. maijā, uzsākta nolietoto rotaļu ierīču demontāža rotaļu laukumā Iecavā, Skolas ielā 4. Rotaļu laukums ir norobežots, un remonta laikā apmeklētājiem tas būs slēgts.  

30. aprīlī Iecavas novada pašvaldība noslēdza līgumu ar SIA «GoPlay» par bērnu rotaļu ierīču piegādāšanu un uzstādīšanu rotaļu laukumā. Līgums paredz, ka preču piegādes un uzstādīšanas datums ir 30. jūnijs, taču uzņēmuma pārstāvji solījuši darbus pabeigt jau krietni ātrāk, informē Iecavas novada pašvaldības administrācijas būvniecības speciālists Vadims Remeiķis. Darbu kopējā līgumcena ar pievienotās vērtības nodokli (21%) ir EUR 22 490,27.

Līgums paredz veco rotaļu iekārtu demontāžu, bojātā seguma nomaiņu ar gumijas flīzēm zem vecajām iekārtām, kā arī jaunu rotaļu ierīču uzstādīšanu. Drīzumā bērnus priecēs jauns slidkalniņš, komplekss ar kāpelēšanas elementiem, līdzsvara un parastās šūpoles gan lielākiem, gan mazākiem bērniem, kā arī citas rotaļu ierīces.    

Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    14.05.2019
TWITTER
Iecavas novads
22 aug
Interesenti aicināti piedalīties Cigun vingrošanas nodarbībās, kas notiek piektdienās plkst. 18:30 Iecavā, fitnesa… https://t.co/7J0dhOXavJ