Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Notikusi Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde

05.06.2019 0

4. jūnijā deputāti strādāja Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē. Darba kārtībā bija 11 jautājumi.

Deputāti uzklausīja Iecavas Jauniešu centra vadītāju Ilzi Usāni un atbalstīja viņas ideju paredzēt nelielu vecāku līdzmaksājumu jauniešu centra organizēto tematisko nedēļu bērniem «Vasaras raibumi 2019» ietvaros. Centra vadītāja lēmumu pamato ar to, ka ar katru gadu interese par pasākumu kļūst arvien lielāka un Iecavas Jauniešu centrs nevēlas pazemināt pasākuma kvalitāti tikai tādēļ, ka budžeta līdzekļi ir ierobežoti. Vecāku līdzmaksājums būtu nepieciešams vien tik liels, lai pasākuma norises laikā pašu bērnam nodrošinātu ēdināšanu.

Šogad tematiskās nedēļas notiks trīs reizes: no 25. līdz 28. jūnijam, no 9. līdz 12. jūlijam, no 29. jūlija līdz 1. augustam. Pasākums paredzēts Iecavas novadā deklarētiem bērniem un jauniešiem vecumā no 8 līdz 12 gadiem.

Tematisko nedēļu mērķis ir veicināt Iecavas novada bērnu un jauniešu aktivitāti, interesi par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, daudzpusīgu zināšanu un prasmju apgūšanu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī stiprināt jaunatnes darba tradīcijas pirms jauniešu vecumā.

Popularizēs velosportu

Komiteja apstiprināja biedrības «Velo Iecava» lūgumu atļaut 30. jūnijā Iecavā rīkot pasākumu «Velo diena Iecavā 2019». Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un popularizēt riteņbraukšanas sportu novadā. Biedrība uzsver, ka sacensībās piedalīties ir aicināts jebkurš iedzīvotājs neatkarīgi no vecuma vai fiziskās sagatavotības.

Plāno piešķirt Goda rakstus

Tika atbalstīti Zemessardzes 53. bataljona inženiertehniskās rotas komandiera Daiņa Kravala ierosinājumi izvirzīt apbalvošanai ar pašvaldības Goda rakstu un naudas balvu vairākus zemessargus, Iecavas novada iedzīvotājus. Izvirzīšana apbalvojumam saistīta ar to, ka 2019. gads ir Latvijas Armijas simtgades gads un šis būtu piemērots laiks zemessargu godināšanai. Tāpat komiteja atbalstīja divus iesniegumus, kuros tiek aicināts Goda rakstu un naudas balvu pasniegt D.Kravalam. Par apbalvošanu vēl lems visi deputāti domes sēdē.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    05.06.2019
TWITTER
Iecavas novads
13 sep
Iecavā ir atklātas divas "Grāmatu mājas (uz kājas)". 📚👍Viena pie Iecavas kultūras nama, otra pie Iecavas Mūzikas un… https://t.co/Njpevd8rjf