Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» aicina darbā galveno grāmatvedi

14.08.2019 0

SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (reģ. Nr. 43603016206) aicina darbā galveno grāmatvedi.

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā;
  • Darba pieredze galvenā grāmatveža amatā vismaz 2 gadi;
  • Labas latviešu valodas zināšanas;
  • Teicamas datorzināšanas (MS Office, grāmatvedības programmas Tildes Jumis zināšanas);
  • Prasme strādāt ar biroja un mūsdienu sakaru tehniku;
  • Labas saskarsmes iemaņas, organizatoriskās spējas, stresa noturība;
  • Augsta atbildības sajūta, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, precizitāte darba izpildē.

Galvenie darba pienākumi:

  • Grāmatvedības procesa organizēšana atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām;
  • Pakļautībā esošās grāmatvedības darbinieku komandas vadība, darba izpildes organizēšana un kontrole;
  • Nodokļu, finanšu, gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana;
  • Nepieciešamo atskaišu sagatavošana un iesniegšana pārraugošajām institūcijām.

Piedāvājam:

  • Atbildīgu un dinamisku darbu;
  • Mēnešalgu no 1300 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • Sociālās garantijas;
  • Iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Pieteikuma vēstuli un CV līdz 2019. gada 22. augustam iesniegt vai sūtīt uz adresi: SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» Ed.Virzas ielā 21a, Iecavā, Iecavas novadā, LV-3913, vai sūtīt uz e-pasta adresi: normunds.vavers@iecava.lv. Tālrunis uzziņām 25773328.

Lapas informācija atjaunota:    14.08.2019
Iecavas novads
16 aug
Jau šodien! 🏆👍 https://t.co/0TyOgezJqU