Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Jāpiesaka kandidāti apbalvojumam

11.07.2017 0

Iecavas novada dome aicina izvirzīt pretendentus pašvaldības apbalvojumam «Iecavas Gada cilvēks». To var izdarīt līdz 20. septembrim.

Nolikums «Par Iecavas novada domes apbalvojumiem» nosaka, ka goda nosaukums «Iecavas Gada cilvēks» ir apbalvojums par atsevišķu izcilu darbu iepriekšējā gada laikā vai par ilgstošu, priekšzīmīgu un panākumiem bagātu darbību vai nopelniem ilgākā laika posmā Iecavas novada attīstībā, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbībā vai citā novadam nozīmīgā jomā.

Ierosinājumu par apbalvošanu Izglītības, kultūras un sporta komitejai līdz kārtējā gada 20. septembrim iesniedz: darba kolektīvi, juridiskas vai fiziskas personas; likuma noteiktajā kārtībā reģistrētās biedrības un nodibinājumi.

Iesniegumam pievieno izvirzāmās personas īsu raksturojumu un padarītā darba novērtējumu. Apbalvojumam izvirzītā persona var būt arī ģimene, un naudas balva izmaksājama vienam no ģimenes locekļiem.

Lapas informācija atjaunota:    14.07.2017
Aktuālais jautājums

Kā Tu vēlies svinēt Latvijas 100. dzimšanas dienu?

gaidu pasākumus savā novadā
apmeklēšu lielos svētku notikumus Rīgā
gribu piedalīties interesantās iniciatīvās
vēlos paveikt ko paliekošu un sapost Latviju tās dzimšanas dienai
neplānoju iesaistīties simtgades svinībās
TWITTER
IecavaLV
22 Jan
Bauskas rajona lauku partnerība izsludina LEADER projektu 4. kārtu uzņēmējdarbības atbalstam. Projektu iesniegumu p… https://t.co/SmFoD5Gz0s