Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

“Liepas” piedāvā iepazīt dažādu tautību tējas dzeršanas tradīcijas

12.09.2017 0

16.septembrī plkst.14:00 Iecavas kultūras nama mazajā zālē iepazīsimies ar stāstu par karavaju un Karpatu zāļu tējām ukraiņu tējas pēcpusdienā.

 

“Liepas” piedāvā iepazīt dažādu tautību tējas dzeršanas tradīcijas

Pasākums notiks Iecavas sieviešu kluba „Liepas” projekta „Nacionālie tējas pasākumi Zemgalē” ietvaros. Tas tiek īstenots Zemgales NVO projektu programmā.

Kopīgi ar Jelgavas pilsētas ukraiņu kultūras centra „Džerelo” dalībniecēm radošajā darbnīcā mācīsimies pīt ukraiņu aproces un zīmēt ukraiņu ornamentus, veidojot interesantas apsveikuma kartītes.

Darbnīcā varēsim salīdzināt latviešu un ukraiņu nacionālos rakstus – līdzīgo tajos un atrast to īpašo, kas ļauj šos rakstus atpazīt kā latviešu vai ukraiņu rakstus: krāsas, ornamentu secību.

Uzzināsim ukraiņu tējas dzeršanas tradīcijas, varēsim izmēģināt dažādas interesantas un mums nezināmas receptes, dziedāsim tautas dziesmas, iesim rotaļās.

Pasākumā uzaicinātie viesi gan stāstīs, gan atbildēs uz jautājumiem, gan palīdzēs apgūt ukraiņu tautai raksturīgās prasmes

Uz pasākumiem aicināts ikviens interesents. Dalība – bez maksas, norises laiks no plkst. 14:00 līdz 18:00.

Projekta īstenošanā „Liepas” cieši sadarbojas ar biedrību „Sadarbības platforma”, kas pārstāv 26 dažādu Latvijā esošu nacionalitāšu nevalstiskās organizācijas.

Projekts ties īstenots ar LR Kultūras ministrijas un Zemgales NVO centra atbalstu.

Beāta Bundule
Iecavas sieviešu kluba «Liepas» valdes priekšsēdētāja
Lapas informācija atjaunota:    12.09.2017
TWITTER
IecavaLV
21 May
28. maijā no plkst. 9.30 līdz 9.45 notiks kārtējā trauksmes sirēnu pārbaude, lai pārbaudītu civilās trauksmes un a… https://t.co/E0YI0QqsIM