Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

“Liepas” piedāvā iepazīt dažādu tautību tējas dzeršanas tradīcijas

12.09.2017 0

16.septembrī plkst.14:00 Iecavas kultūras nama mazajā zālē iepazīsimies ar stāstu par karavaju un Karpatu zāļu tējām ukraiņu tējas pēcpusdienā.

 

“Liepas” piedāvā iepazīt dažādu tautību tējas dzeršanas tradīcijas

Pasākums notiks Iecavas sieviešu kluba „Liepas” projekta „Nacionālie tējas pasākumi Zemgalē” ietvaros. Tas tiek īstenots Zemgales NVO projektu programmā.

Kopīgi ar Jelgavas pilsētas ukraiņu kultūras centra „Džerelo” dalībniecēm radošajā darbnīcā mācīsimies pīt ukraiņu aproces un zīmēt ukraiņu ornamentus, veidojot interesantas apsveikuma kartītes.

Darbnīcā varēsim salīdzināt latviešu un ukraiņu nacionālos rakstus – līdzīgo tajos un atrast to īpašo, kas ļauj šos rakstus atpazīt kā latviešu vai ukraiņu rakstus: krāsas, ornamentu secību.

Uzzināsim ukraiņu tējas dzeršanas tradīcijas, varēsim izmēģināt dažādas interesantas un mums nezināmas receptes, dziedāsim tautas dziesmas, iesim rotaļās.

Pasākumā uzaicinātie viesi gan stāstīs, gan atbildēs uz jautājumiem, gan palīdzēs apgūt ukraiņu tautai raksturīgās prasmes

Uz pasākumiem aicināts ikviens interesents. Dalība – bez maksas, norises laiks no plkst. 14:00 līdz 18:00.

Projekta īstenošanā „Liepas” cieši sadarbojas ar biedrību „Sadarbības platforma”, kas pārstāv 26 dažādu Latvijā esošu nacionalitāšu nevalstiskās organizācijas.

Projekts ties īstenots ar LR Kultūras ministrijas un Zemgales NVO centra atbalstu.

Beāta Bundule
Iecavas sieviešu kluba «Liepas» valdes priekšsēdētāja
Lapas informācija atjaunota:    12.09.2017
Aktuālais jautājums

Kā Tu vēlies svinēt Latvijas 100. dzimšanas dienu?

gaidu pasākumus savā novadā
apmeklēšu lielos svētku notikumus Rīgā
gribu piedalīties interesantās iniciatīvās
vēlos paveikt ko paliekošu un sapost Latviju tās dzimšanas dienai
neplānoju iesaistīties simtgades svinībās
TWITTER
IecavaLV
22 Jan
Bauskas rajona lauku partnerība izsludina LEADER projektu 4. kārtu uzņēmējdarbības atbalstam. Projektu iesniegumu p… https://t.co/SmFoD5Gz0s