Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Aicina piedalīties starptautiskā foto konkursā

14.09.2017 0

Alumniportal Deutschland pārstāvniecība Latvijā aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties starptautiskā foto konkursā "AGENDA2030: vēro un iesaisties".

Nereti dažādu koncepciju un ilgtermiņa mērķu realizēšanā lielākais „klupšanas akmens” ir saiknes pazaudēšana ar realitāti jeb "tas, ko es nezinu, tas man nesāp". Mēs cenšamies izvairīties no nepatīkamām lietām un izvēlamies palikt neziņā, daudz par tām neinteresējoties, vienlaikus mums visiem ir skaidrs – jo lielāka visu iesaistīto pušu iesaiste, jo ilgtermiņa mērķu sasniegšanas process ir efektīvāks.

Foto konkursa "AGENDA2030: vēro un iesaisties" mērķis ir pievērst uzmanību nozīmīgākajām apkārtējās vides un sociālajām problēmām tieši iedzīvotāju skatījumā konkrētā valstī, konkrētā pilsētā, konkrētā vietā, vienlaikus veicinot ANO 2030. gada ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanu globālā mērogā.

Piedalīties foto konkursā var ikviens. Lai to izdarītu, nepieciešāms uzņemt fotogrāfiju, kas parāda vislielāko izaicinājumu Latvijā kopumā vai kādā no pilsētām. Fotogrāfijai jāatspoguļo ideja, kur pēc tās iesniedzēja domām nepieciešams rīkoties vissteidzamāk: vai tas ir gaisa piesārņojums, haotiska satiksme vai atšķirība starp bagātajiem un nabadzīgajiem? Vai tie ir draudi veselībai, minoritāšu apspiešana vai pārtikas atkritumi? Vai tā ir nepietiekama izglītības sistēma vai darbavietu trūkums ar pienācīgu atalgojumu?

Žūrija atlasīs visizteiksmīgākās fotogrāfijas no visiem iesniegtajiem materiāliem. Šīs fotogrāfijas tiks prezentētas dažādās vietās kā daļa no izstādes ar nosaukumu "AGENDA2030: vēro un iesaisties". Tie fotogrāfi, kuru attēli tiks izraudzīti izstādei, piedalīsies izlozē par iespēju 2018. gadā apmeklēt Pasaules ilgtspējīgas attīstības ideju festivālu Vācijā (Bonnā).

Fotogrāfijas var iesniegt līdz šī gada 30. septembrim. Sīkāka informācija par foto konkursa tehniskajiem parametriem angļu valodā pieejama šeit: https://www.alumniportal-deutschland.org/en/news/announcements/photo-competition-2030-agenda-attention-involvement/. Sīkāka informācija par foto konkursa tehniskajiem parametriem vācu valodā pieejama šeit: https://www.alumniportal-deutschland.org/aktuelles/ankuendigungen/fotowettbewerb-agenda-2030-hinsehen-mitmachen/

Maija Kāle
Alumniportal Deutschland pārstāve Latvijā
Lapas informācija atjaunota:    14.09.2017
TWITTER
IecavaLV
22 Jun
Sveicam Līgo svētkos! https://t.co/W7qhCrasdK