Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Daudzdzīvokļu namā notikusi gāzes noplūde

05.02.2018 0

Pirmdien, 5. februārī, plkst. 9.38 saņemts izsaukums par iespējamu gāzes noplūdi daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā Iecavā, Rīgas ielā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inta Palkavniece.

Daudzdzīvokļu namā notikusi gāzes noplūde
FOTO: A. Kļaveniece

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji pārmeklēja ēku un konstatēja, ka vienā no 1. stāva dzīvokļiem ir notikusi gāzes noplūde no gāzes balona. Gāzes balons tika aizvērts un iznests no ēkas, telpas izvēdinātas. Dzīvoklī, kurā notikusi gāzes noplūde, atradies viens cilvēks, kurš nodots mediķu aprūpei. Pārējie mājas iedzīvotāji jau pirms glābēju ierašanās bija evakuējušies un pēc telpu izvēdināšanas atgriezās savos dzīvokļos.

Paldies jāsaka iedzīvotājiem, kuri, sajūtot gāzes smaku, zvanīja atbildīgajiem dienestiem, jo citādi situācija varēja izvērsties daudz dramatiskāka. VUGD atgādina, ka gāzes baloni jāiegādājas tikai pie sertificētiem to izplatītājiem un to pievienošana jāveic īpaši rūpīgi. Tāpat vienmēr jāpārliecinās, ka pēc plīts izslēgšanas gāzes krāns ir kārtīgi aizvērts un nerodas noplūde.      

Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    06.02.2018
TWITTER
IecavaLV
18 jan
Šovakar, 18. janvārī, plkst. 22.50 stadionā pie Iecavas internātpamatskolas desmit minūšu garumā notiks uguņošana,… https://t.co/R14AcvUhBl