Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Plāno informācijas dienu pilsonības pretendentiem

06.02.2018 0

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Bauskas nodaļa plāno organizēt Informācijas dienu tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri vēlas iegūt Latvijas pilsonību naturalizācijas kārtībā. Pasākuma apmeklētājiem tiks sniegta informācija par naturalizācijas un pilsonības iegūšanas procesu, kā arī piedāvāta iespēja pārliecināties par gatavību pārbaudēm, izpildot līdzīgus testus, un iepazīt procedūru kopumā.

Informācijas dienas apmeklētāji varēs uzzināt:

  • par Pilsonības likumā noteikto latviešu valodas prasmes pārbaudes kārtību – izpildīt klausīšanās, lasīšanas testa un rakstu darba paraugus, kā arī izmēģināt mutvārdu daļas uzdevumu paraugus;
  • par Pilsonības likumā noteikto Latvijas Republikas Satversmes pamatnoteikumu, valsts himnas teksta, Latvijas vēstures un kultūras pamatu zināšanas pārbaudes kārtību – izpildīt Latvijas Republikas Satversmes pamatnoteikumu, Latvijas vēstures un kultūras pamatu zināšanas testa paraugu.

Pasākums varētu notikt, ja tajā piedalītos vismaz astoņi dalībnieki. Interesentus aicinām sazināties ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Bauskas nodaļu, zvanot 63924247, rakstot e-pasta vēstuli uz  bauskas@pmlp.gov.lv vai ierodoties klātienē (Uzvaras iela 3, Bauska).
 

Ilona Anita Ķepale
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Bauskas nodaļas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    06.02.2018
TWITTER
IecavaLV
18 jan
Šovakar, 18. janvārī, plkst. 22.50 stadionā pie Iecavas internātpamatskolas desmit minūšu garumā notiks uguņošana,… https://t.co/R14AcvUhBl