Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Bērnu tiesību aizsardzības jomas profesionāļi pulcējas konferencē

15.05.2018 0

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija sadarbībā ar Labklājības ministriju 15. maijā Rīgas pilī rīko konferenci “Latvijai – 100. Bērnu tiesību aizsardzības likumam – 20”. Tajā piedalās arī Iecavas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Pārsla Dredžele.

Bērnu tiesību aizsardzības jomas profesionāļi pulcējas konferencē

Konferences mērķis ir apzināt galvenās problēmas, kas traucē bērnu vienlīdzīgu tiesību un iespēju nodrošināšanai, kā arī iespējām saņemt kvalitatīvus un aktuālajās vajadzībās balstītus sociālos pakalpojumus. Konferences gaitā iecerēts gan vēsturisks atskats uz bērnu tiesību aizsardzības sistēmas veidošanos Latvijā, gan ārvalstu ekspertu pieredzes stāsti, gan informēšana un diskusijas par jomas nākotnes perspektīvām.

Ir iespēja sekot konferences norisei tiešsaistē - šeit

Tiešraide būs vērojama arī Labklājības ministrijas mājaslapā www.lm.gov.lv un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas mājaslapā www.bti.gov.lv.

Pēcpusdienā Iecavas novada bāriņtiesas darbinieki dosies uz Eduarda Smiļģa Teātra muzeju Rīgā, lai piedalītos Ģimenes dienai veltītajā pasākumā „Izaugt ģimenē!”. Tajā tiks atklāta fotoizstāde, kuras darbos iemūžināti arī iecavnieki.

Lapas informācija atjaunota:    14.05.2018
TWITTER
IecavaLV
18 jan
Šovakar, 18. janvārī, plkst. 22.50 stadionā pie Iecavas internātpamatskolas desmit minūšu garumā notiks uguņošana,… https://t.co/R14AcvUhBl