Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Paziņoti konkursa “Zemgales Laiks Ziedonim” 2018 laureāti

06.06.2018 0

Piektdien, 1. jūnijā, Iecavas kultūras namā norisinājās jau otrā “Zemgales Laiks Ziedonim” laureātu cildināšanas ceremonija.

Paziņoti konkursa “Zemgales Laiks Ziedonim” 2018 laureāti
FOTO: Beata Logina

Laureāti ir Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolniece Krista Krēsliņa, pedagoģe un režisore Elīna Apsīte, horeogrāfe un deju studijas “Benefice” vadītāja Annika Andersone, “Mālkalnu siers” un zemnieku saimniecības “Blūdži” saimniece Ināra Mālkalne un Latvijas Lauksaimniecības universitātes profesore Baiba Rivža. Katrs laureāts saņēma stikla mākslinieces Lauras Vizbules darināto balvu.

Ceremoniju vadīja Valters Frīdenbergs. Vakara gaitā visus laureātus un viesus priecēja jaunā dziedātāja Mur, vokālā grupa “Taka” un “Tarkšķu mandolīnisti”, kā arī jaunā džeza dziedātāja Arta Jēkabsone un Goran Gora.

Balvu novadpētniecības kategorijā pasniedza šīs nominācijas iepriekšējā gada laureāte Kristīne Karele, bet balvu bērnu un jauniešu kategorijā pasniedza Iecavas vidusskolas skolotāja Antra Pāruma.

Pirms laureātu cildināšanas ceremonijas kopā ar Iecavas novada domes priekšsēdētāju Aivaru Mačeku un fonda “Viegli” padomes priekšsēdētāju Žaneti Grendi tika godināti visi, vairāk kā divdesmit apbalvojuma pretendenti.

Apbalvojumu organizē biedrība “Zemgales Laiks Ziedonim” sadarbībā ar fondu “Viegli”.

Lapas informācija atjaunota:    06.06.2018
TWITTER
IecavaLV
18 mar
Aicinām līdz 1.aprīlim iesniegt projektu pieteikumus ‘’Biedrību, nodibinājumu un tradicionālo reliģisko organizācij… https://t.co/cXu3Z2V9Hi