Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

AS “Sadales tīkls” Pierīgas novadu elektrotīkla atjaunošanā šogad ieguldīs 2 miljonus eiro

12.07.2018 0

Klientiem nepieciešama droša un nepārtraukta elektroenerģijas piegāde, tādēļ arī šogad AS “Sadales tīkls”  turpina pakāpeniski atjaunot un uzlabot elektrotīklu, paaugstinot elektroapgādes drošumu un kvalitāti vairākiem tūkstošiem klientu.

Uzņēmums jau iepriekšējos gados īpašu uzmanību pievērsa Pierīgas novadu elektrotīkla atjaunošanā, kur ik gadu pieaug gan iedzīvotāju skaits, gan attīstās uzņēmējdarbība.

Viens no lielākajiem  projektiem tiks veikts gar autoceļu A7, kur no pagrieziena uz Dzērumcelmiem līdz Dzimtmisai, Iecavas novadā, paredzēts atjaunot un pārbūvēt par kabeļu līniju 4,6 km garu vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīniju. Rekonstrukcijas darbu laikā plānots izbūvēt jaunu transformatoru apakšstaciju, zemsprieguma kabeļu līniju 100 metru garumā un elektrotīklā uzstādīt attālināti vadāmu jaudas slēdzi, kas ļaus AS “Sadales tīkls”  personālam attālināti vadīt elektrotīklu un veikt pārslēgumus bojājumu gadījumos. Attālināti vadāmie jaudas slēdži nodrošina, ka bojājuma gadījumā atslēdzas tikai bojātais elektrolīnijas posms, bet ne visa elektrolīnija, līdz ar to uzņēmums nekavējoties attālināti var veikt elektrolīniju pārslēgšanu, samazinot elektroapgādes pārtraukuma laiku klientiem.

Vairāk par plānotajiem darbiem lasi ŠEIT.

AS “Sadales tīkls”
Lapas informācija atjaunota:    12.07.2018
TWITTER
IecavaLV
18 mar
Aicinām līdz 1.aprīlim iesniegt projektu pieteikumus ‘’Biedrību, nodibinājumu un tradicionālo reliģisko organizācij… https://t.co/cXu3Z2V9Hi