Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Sveic Latvijas jaunos pilsoņus

11.03.2019 0

Svinīgā solījuma par uzticību Latvijas Republikai ceremonija notika 7. martā Bauskas novada pašvaldībā. Svinīgo solījumu deva septiņi Latvijas jaunie pilsoņi, tostarp Iecavas novada iedzīvotāji Dmitrijs Buračevskis, Aleksandrs Moseiko un Jeļena Slajeva.

Sveic Latvijas jaunos pilsoņus
FOTO: Andra Matuļenko, Bauskas novada administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste

Iecavas novada iedzīvotājus bija ieradies sveikt novada pašvaldības vadītājs Aivars Mačeks. Svinīgajā pasākumā topošie pilsoņi saņēma piemiņas dāvanas gan no novada pašvaldības vadītājiem, gan Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes.

Tika atskaņots arī Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa sveiciens un uzruna jaunajiem pilsoņiem. Pēc pasākuma svinīgās daļas dalībniekiem koncertēja Bauskas sākumskolas audzēkņi.

2013. gada 1. oktobrī stājās spēkā grozījumi Pilsonības likumā, kas nosaka, ka personas, kuras uzņem Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā, solījumu par uzticību Latvijas Republikai dod un paraksta svinīgā ceremonijā.

Lapas informācija atjaunota:    11.03.2019
TWITTER
Iecavas novads
23 jūl
20.jūlijā Iecavas parka estrādē pulcējās lieli un mazi iecavnieki un novada viesi, lai piedalītos Ģimenes dienas ak… https://t.co/J3kgN2e73w