Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Uz karstām pēdām aiztur laupītāju

14.05.2019 0

10. maijā plkst. 19.30 Iecavā, Ozolu ielā, tika aplaupīta 1944. gadā dzimusi sieviete. Viņai no rokām izrauta rokassomiņa, kurā atradās maks ar naudu – 20 eiro, mobilais telefons un citas personīgas mantas. Saņemot informāciju, policijas ekipāža nekavējoties uzsāka operatīvos meklēšanas pasākumus laupītāja aizturēšanai. Pēc pazīmju apraksta uz karstām pēdām aizdomās par laupīšanu tika aizturēts 2000. gadā dzimis vīrietis, kurš nav Latvijas pilsonis.

Aizdomās turamais bēgot bija izmetis viņam nevajadzīgās mantas, tomēr nodarītajā atzinies un nolaupīto naudu izdevies atgūt. Uzsākts kriminālprocess par laupīšanu un paātrinātā kārtībā nodots Bauskas rajona prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret aizdomās turēto personu. Vīrietim piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu, - aizliegums izbraukt no valsts un cita veida drošības līdzekļi.

10. maijā plkst. 21.22 ceļa Iecava-Stelpe 1. kilometrā aizturēts 1966. gadā dzimis vīrietis, kurš vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā.  Alkohola koncentrācija izelpā 1,32 promiles.

12. maijā plkst. 18.52 Iecavas novadā uz vietējas nozīmes ceļa aizturēts 1992. gadā dzimis vīrietis, kurš, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē un bez vadītāja apliecības, vadīja automašīnu VW Golf Variant. Minimālā alkohola koncentrācija izelpas gaisā 3,26 promiles.

Ieva Sietniece
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    14.05.2019
TWITTER
Iecavas novads
23 aug
‼️ Atgādinām, ka no 24. līdz 31. augustam remontdarbu dēļ būs slēgts Pārupes gājēju tiltiņš. Uzņēmums SIA «MA-TAKA… https://t.co/5ge1NtNcVt