Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Iecavnieki apliecina savu meistarību galda spēlēs

18.04.2017 0

14. aprīlī Ķekavas sporta klubā norisinājās Ķekavas novada 2017. gada atklātais čempionāts galda spēļu daudzcīņā. 33 dalībnieki sacentās novusā, dambretē, šahā, šautriņu mešanā un galda tenisā.

Iecavnieki apliecina savu meistarību galda spēlēs
FOTO: Rolands Linejs

Attēlā: 2.vietu kopvērtējumā izcīnīja iecavnieks Jānis Breiers (no kreisās).

Daudzcīņas kopvērtējumā tika ieskaitīti četri labākie rezultāti. Sacensībās, kas ilga vairāk nekā 14 stundas, piedalījās daudzi sporta meistari no Ķekavas, Rīgas, Baložiem, Olaines, Ikšķiles, Mārupes, Ogres, kā arī četri Iecavas novada pārstāvji. 

Vislabāk no iecavniekiem veicās Jānim Breieram, kurš bija apliecinājis savu augsto meistarību iepriekšējos gados un arī šogad kopvērtējumā ieguva augsto 2. vietu (4. vieta galda tenisā, 6. vieta šahā, 9. vieta dambretē). Līdz 1. vietai viņu šķīra tikai 1 punkts.  

Atsevišķās disciplīnās labu sniegumu rādīja Alvils Štībelis (attēlā), izcīnot 2. vietu šahā (kopvērtējumā 11. vieta), un Rolands Linejs, iegūstot 5. vietu novusā un 8. vietu galda tenisā (kopvērtējumā 9.vieta), kā arī Uldis Bušs, kurš izcīnīja 8. vietu šahā (kopvērtējumā 18. vieta).

Rolands Linejs
Lapas informācija atjaunota:    18.04.2017
TWITTER
IecavaLV
21 Apr
No šodienas gājējiem atkal ir pieejams tiltiņš Iecavas parkā aiz estrādes. Paldies Iecavas zemessargiem par uzstādī… https://t.co/kpxAxtGwRC