Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Šogad FK Iecava ir pārstāvēts Sieviešu futbola 1.līgā

17.05.2017 0

Turpinot attīstīt sieviešu futbolu, FK Iecava sadarbībā ar FK Jelgava pieteicis apvienoto komandu Sieviešu futbola 1.līgā, kurā kopumā šogad piedalās 10 komandas no dažādām Latvijas malām.

Šogad FK Iecava ir pārstāvēts Sieviešu futbola 1.līgā

FK Iecava /FK Jelgava sastāvā pārsvarā ir iecavnieces un LLU studējošas meitenes, kā arī ir piesaistītas pāris pieredzējušas spēlētājas no Rīgas un Kalnciema. Apvienotās komandas lielākajai daļai spēlētāju šī būs pirmā sezona lielajā futbolā.

Komanda jau martā sāka gatavoties čempionātam ar treniņiem Jelgavā, ka arī aizvadīja vairākas pārbaudes spēles, kurās guva gan pieredzi, gan arī komandas pirmo uzvaru.

Sieviešu futbola 1.līgas čempionāts norisināsies pēc 1,5 apļa sistēmas: pirmajā daļā katra komanda ar katru tiksies pa reizei, pēc tam komandas sadalīsies divos piecniekos un izspēlēs vēl vienu apli par 1.-5. un 6.-7.vietu. Kopumā komandai būs 14 spēles. Pirmā mājas spēle aizvadīta Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra mākslīgā seguma laukumā, bet pārējās notiks Iecavas stadionā.

Sieviešu futbola 1. līgas sezona ir sākusies jau 21.aprīlī, un FK Iecava/FK Jelgava ir aizvadījusi divas spēles. Pirmajā mājas spēlē Jelgavā pret FK Laidze/Talsu NSS nācās piekāpties ar 2:4. FK Iecava/FK Jelgava labā vārtus guva Sabīna Kadirova un Abita Tauriņa. Diemžēl arī pirmajā izbraukuma spēlē Rīgā pret SK Super Nova tika piedzīvots zaudējums 0:1.

Pēc pirmajām spēlēm acīmredzams, ka Iecavas un Jelgavas apvienībai pietrūkst lielā futbola pieredzes. Komanda izveido daudz vārtu gūšanas momentu, bet ne visus spēj realizēt. Pozitīvi, ka pat pēc neveiksmīgiem rezultātiem komandai nepazūd motivācija un cīņas spars, kas ļauj cerēt, ka komandas pirmā uzvara būs pavisam drīz.

FK Iecava/FK Jelgava nākamā mājas spēle notiks Iecavas stadionā pirmdien, 22.maijā. Spēles sākums plkst.19.30. Aicinām gan futbola līdzjutējus, gan Iecavas patriotus atbalstīt iecavnieces spēlē pret SK Imanta no Rīgas.

Jevgēnijs Gedertsons
FK Iecava treneris
Lapas informācija atjaunota:    17.05.2017
TWITTER
IecavaLV
25 Jun
#teirdarbs galvenajam grāmatvedim! Prasības un amata pienākumi https://t.co/swVyyU8YUQ https://t.co/7Tr7DS9C3e