Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

BK Dartija startēs nākamnedēļ

03.10.2017 0

Gatavojoties jaunajai sezonai Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijā, BK Dartija komanda 2.oktobrī devās uz Ogri, kur mērojās spēkiem ar vietējo komandu - LBL2 dalībnieci.

BK Dartija startēs nākamnedēļ
FOTO: no V.Pāruma albuma

Ogrēnieši uzvarēja ar rezultātu 70:47, informē Dartijas galvenais treneris Voldemārs Pārums. 30.septembrī Iecavas novada komanda nepilnā sastāvā piedalījās turnīrā Krāslavā, tādējādi pārbaudot savas tuvākās rezerves. Vēl viena pirmssezonas spēle plānota šo piektdien izbraukumā pie Jelgavas/BJSS komandas, kura arī spēlēs LBL3.

LBL 3 čempionātā sacentīsies 18 komandas, kas sadalītas trijās grupās. Iecavnieki iekļauti C grupā kopā ar komandām Valmiera Glass/VIA, Cēsis/Dārznieks, SK Rūjiena, BK Sigulda un BJBS Rīga/Rīdzene-2.

Grupu ietvaros tiks izspēlēts divu apļu turnīrs. Pēc tam trīs labākās komandas no katras grupas, ņemot līdzi savstarpējo spēļu rezultātus, cīnīsies par 1.-9.vietu, bet pārējās – par 10.-18.vietu.

Dartijai pirmā spēle ieplānota savā laukumā trešdien, 11. oktobrī, pret Cēsu basketbolistiem. Mūsu spēlētāju sastāvs, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, mainījies nedaudz. Komandā vairs neredzēsim Kristapu Vereščaginu, toties atkal spēlēs Gatis Justovičs, un pēc traumas sadziedēšanas atgriezies Edžus Kauķis. No jaunajiem basketbolistiem vienībai piesaistīts Haralds Štāls.

Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    03.10.2017
TWITTER
IecavaLV
19 Jul
Aicinām arī iedzīvotājus iesaistīties smaku novēršanā! Oficiālas sūdzības saņemšana ir pamats, lai vērstos pie uzņē… https://t.co/pog1pDqAbX