Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Atcelta Iecavas stadionā plānotā futbola kausa izcīņas spēle

09.10.2017 0

Vakar, 8. oktobrī, Iecavas novada stadionā bija plānota Latvijas Sieviešu futbola kausa izcīņas finālspēle, taču neilgi pirms sākuma tā atcelta. Latvijas Futbola federācijas oficiālajā paziņojumā vēstīts, ka “spēli nebija iespējams uzsākt saistībā ar vārtu konstrukciju neatbilstību sekmīgas spēles norises prasībām, kā arī ar lietus ietekmētā laukuma līniju nepietiekamu redzamību”.

Spēle stadionā organizēta pēc Latvijas Futbola federācijas iniciatīvas. Stadiona pārvaldnieks Valdis Šusts skaidro, ka federācijas pārstāvji, gatavojoties spēlei, stadionu netika apsekojuši, pārbaude notikusi pirms pašas sacensības, kad spēles inspektors norādīja uz problēmām ar vārtu konstrukcijas stiprinājumiem.

Stadionā bieži notiek dažādas futbola sacensības, tostarp Latvijas Futbola federācijas organizētas, līdz šim iebildumi pret tā tehnisko nodrošinājumu nav saņemti. Latvijas Futbola federācijas sabiedrisko attiecību speciālists Toms Ārmanis skaidro, ka tāda līmeņa sacensības Iecavas stadionā līdz šim nav organizētas, tādēļ arī prasības no spēles inspektora un tiesnešu puses bijušas augstākas nekā citkārt.

Jaunais Iecavas novada stadions atklāts 2014. gadā, taču futbola vārti ir saglabājušies no iepriekšējā stadiona aprīkojuma. Ikdienas treniņu procesā tie netiek izmantoti. Šodien stadionu apmeklēja arī Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks un izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs, lai pārliecinātos par stadiona aprīkojuma stāvokli. Vārtu konstrukcija, nenoliedzami, ir lietota, taču spēlētāju drošību neapdraud. Jaunus futbola vārtus pašvaldība pagaidām neplāno iegādāties.

Šodien, 9. oktobrī, stadionā plānotā Latvijas U-19 jauniešu futbola izlases pārbaudes spēle ar RFS komandu nav atcelta.

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    11.10.2017
TWITTER
IecavaLV
19 Jul
Aicinām arī iedzīvotājus iesaistīties smaku novēršanā! Oficiālas sūdzības saņemšana ir pamats, lai vērstos pie uzņē… https://t.co/pog1pDqAbX