Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Upelnieks triumfē dubletu tranšejā

11.10.2017 0

8. oktobrī Kuldīgas šautuvē noritēja pirmais Latvijas čempionāts dubletu tranšejā pēc valsts neatkarības atjaunošanas, tāpēc tika noskaidroti pirmie valsts čempioni un fiksēti valsts rekordi.

Upelnieks triumfē dubletu tranšejā
FOTO: no sasa.lv

Uz sacensībām bija ieradušies 14 šāvēji no dažādiem Latvijas novadiem, informē Latvijas Šaušanas federācija savā interneta vietnē sasa.lv. Kvalifikācijas ietvaros katram šāvējam bija jāizpilda 5 sērijas pa 15 dubletiem, summā 150 mērķi. Seši labāko rezultātu īpašnieki kvalificējās finālam, kur sacensības turpinās bez punktu bagāžas. Finālam spēja kvalificēties Rolands Birzgalis (105 punkti) no Babītes, Tālis Jurgenovskis (104) no Saldus, Dainis Upelnieks (101) no Iecavas, Mārtiņš Turkopulis (99) no Talsu novada, Edgars Gailītis (77) no Saldus un Eriks Bergs (72) no Mazsalacas.

Ar vienādu augstvērtīgāko rezultātu finālu pabeidza Jurgenovskis un Upelnieks, par punktu atpalika Birzgalis, izcīnot bronzas godalgu. Latvijas čempiona noskaidrošanai bija nepieciešama pāršaude līdz pirmajai kļūdai. Jurgenovskis kļūdījās pirmais, bet Upelnieks spēja būt precīzs un triumfēja sacensībās.

Komandu konkurencē uzvarēja komanda "Cauna", otrajā vietā ierindojās Iecavas novada ‘’Zirnieki" (Dainis Upelnieks, Mairis Upelnieks un Diāna Upelniece), bet trešajā vietā "SK Zvārde".

Dubletu tranšeja (double trap - angļu val.) ir olimpiskā šaušanas disciplīna, kaut gan jaunajā Tokyo 2020 olimpiskajā ciklā dzimuma vienlīdzības kritēriju dēļ ir izņemta no olimpisko disciplīnu saraksta.

Lapas informācija atjaunota:    11.10.2017
TWITTER
IecavaLV
25 Sep
Spēka dienā Iecavā piedalījās 33 cilvēki: https://t.co/pkg1MbRpkI https://t.co/20xLjv0ZXm