Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

LBL 3 sezonu sāk ar uzvaru

12.10.2017 0

BK Dartija komanda sezonu Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionātā sāka 11.oktobra vakarā, kad savā laukumā uzņēma Cēsu basketbolistus.

LBL 3 sezonu sāk ar uzvaru
FOTO: Beata Logina

Pirmos divus punktus mājinieku labā guva Edžus Kauķis, kurš atgriezies komandā pēc traumas sadziedēšanas. Pirmajā ceturtdaļā Dartija spēlēja ātri un pārliecinoši, izvirzoties drošā vadībā. Vēlāk spēle izlīdzinājās, tomēr Iecavas komanda kļūdījās mazāk un aktīvāk darbojās aizsardzībā, kas kopumā ļāva svinēt uzvaru ar rezultātu 82:58 (pa ceturtdaļām 28:16; 15:15; 23:12; 16:15).

Iecavnieku galvenais treneris Voldemārs Pārums norāda, ka pretiniekiem, atšķirībā no mūsu komandas, kura pirms sezonas bija izspēlējusi vairākus pārbaudes mačus, šī bija pirmā kopīgā spēle. «Tā ir komanda, no kuras var gaidīt pārsteigumus.» Dārznieks/Cēsu sporta skola pērn neiekļuva izslēgšanas turnīrā, lai gan viņu potenciāls tika vērtēts augstu.

Vērtīgi, ka Dartijas spēlētājiem šoruden atkal pievienojies Gatis Justovičs – LBL2 dalībnieces BK Jelgava treneris. Kopā ar Gati komandas biedri spēlē drošāk, basketbols kļūst ātrāks un tiek radītas rezultatīvas situācijas.

Gundars Brička: 21 punkts, 7 atlēkušās bumbas, 5 pārtvertas bumbas;

Gatis Justovičs: 16 p, 10 ab, 11 rezultatīvas piespēles, 6 pb;

Jānis Tiltiņš: 15 p;

Juris Zakenfelds: 13 p, 8 ab;

Edžus Kauķis: 8 p, 3 ab;

Jānis Pelēcis: 3 p;

Roberts Bicons: 3 p;

Haralds Štāls: 3 p;

spēlēja arī Helvijs Meļķis, Aldis Beitiņš un Kārlis Niedra.

Pirmajā spēlē no Dartijas apstiprinātā sastāva nepiedalījās Guntis Banders, Rolands Vereščagins, Ģirts Hauks un Toms Mudurs.

Pagājušajā sezonā BK Dartija ierindojās nepatīkamajā 4.vietā. Šosezon komanda izvirzījusi sev mērķi tikt pie godalgām. «Pērn palikām ar koka medaļām, šogad  jācīnās par cita kaluma medaļām,» tāda ir V. Pāruma vadīto basketbolistu apņemšanās.

Jācer, ka to īstenot palīdzēs arī vietējo līdzjutēju sparīgs atbalsts. Nākamā iespēja just līdzi Dartijas spēlei būs trešdien, 18.oktobrī, plkst. 20.30, kad SAKS «Dartija» sporta namā ieradīsies BK Sigulda.

Jau ziņots, ka LBL 3 čempionātā sacentīsies 18 komandas, kas sadalītas trijās grupās. Iecavnieki iekļauti C grupā kopā ar komandām Valmiera Glass/VIA, Cēsis/Dārznieks, SK Rūjiena, BK Sigulda un BJBS Rīga/Rīdzene-2.

Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    12.10.2017
TWITTER
IecavaLV
17 Aug
RT @ltvzinas: Šodien #TautasPanorāma viesojas Aglonas un Mārupes novados, bet rīt būsim Preiļu un Iecavas novados. Atnāc un pastāsti, ko sa…