Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

FK Iecava U-12 meitenēm sudrabs Lietuvā

05.12.2017 0

2. decembrī Gargždos (Lietuvā) notika telpu futbola turnīrs U12 vecuma meitenēm «Banga Cup–2017». Turnīrā piedalījās 10 komandas no Lietuvas un Latvijas.

FK Iecava U-12 meitenēm sudrabs Lietuvā
FOTO: FK Banga

FK Iecava, FS Metta, AFA Olaine, FK Liepāja, FK Ventspils, MFK Žalgiris, SM Tauras, FK Triumfas, FK Banga un FK Banga-B sacentās divos posmos. Pirmajā posmā komandas tika sadalītas divās grupās pa piecām komandām, no kurām divas labākās komandas kvalificējās pusfinālam.

Savā apakšgrupā FK Iecava meitenes sāka ar zaudējumu pret FS Metta (0:1), bet nākamajās spēlēs svinēja uzvaru ar 1:0 pret FK Banga un pret FK Ventspils. Abās spēlēs vārtus guva Simona Gabrjune.

Savukārt grupas pēdējā spēlē tika izcīnīts svarīgs neizšķirts 1:1 pret FK Triumfas, kur no iecavniecēm precīza bija Monta Ščucka. Ar izcīnītajiem 7 punktiem FK Iecava kā otra labākā komanda grupā kvalificējās pusfinālam, kurā pretī sagaidīja otras grupas uzvarētājas MFK Žalgiris.

Pusfinālā Monta Ščucka atklāja rezultātu, bet uzvaru noturēt neizdevās, un spēles pamatlaiks beidzās 1:1. Pēcspēles soda sitienu sērijā Montas Ščuckas un Simonas Gabrjunes precīzie sitieni, kā arī vārtsardzes Raineldas Blumbergas atvairītais sitiens deva FK Iecava meitenēm iespēju spēlēt finālā.

Tomēr fināla spēles pretinieces iecavniecēm nebija pa zobam - pret SM Tauras tika piedzīvots sāpīgs zaudējums 1:5, kurā ar vienīgajiem vārtiem FK Iecava labā atzīmējās komandas kapteine Monta Ščucka.

Par «Banga Cup-2017» sudraba medaļniecēm kļuva spēlētājas: R. Blumberga, E. Sipalo, U. Kozlova, M. Ščucka, S. Gabrjune, S. Tiščenko, S. Šimiņa un A. Baltrušaite. Par FK Iecava labāko spēlētāju tika atzīta Simona Gabrjune.

Šonedēļ FK Iecava sieviešu komanda dosies uz turnīru Paņevežā, bet U14 meiteņu komanda sāks dalību Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā ar pirmo sabraukumu Rīgā.

Jevgēnijs Gedertsons
FK Iecava treneris
Lapas informācija atjaunota:    05.12.2017
TWITTER
IecavaLV
12 okt
#teirdarbs Pirmsskolas izglītības iestāde ''Dartija'' STEIDZAMI aicina darbā pirmsskolas skolotājus/-as uz noteiktu… https://t.co/ft2FtvIbNt