Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Ovācijas sporta izcilniekiem

19.12.2017 0

Gada noslēguma pasākumā Iecavas kultūras namā pirmdien, 18. decembrī, pašvaldība godināja novada labākos sportistus un viņu trenerus.

Ovācijas sporta izcilniekiem
FOTO: Beata Logina

Pie izrotātās egles svētku noskaņā sporta izcilnieki saņēma domes piešķirtās motivējošās naudas balvas (kopsummā par 9435 eiro), Iecavas novada sienas kalendāru 2018. gadam, kā arī kolēģu un atbalstītāju ovācijas.

Apbalvojamo personu sarakstā bija apstiprinātas 132 personas – galda tenisa, basketbola, vieglatlētikas, futbola, hokeja, riteņbraukšanas, kikboksa un stenda šaušanas pārstāvji.

Ar dziesmām pasākuma dalībniekus iepriecināja kultūras nama popgrupa «Tev». Domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks vēlēja visiem veselību, izturību un veiksmi, kas nepieciešama gan treniņos, gan saspringtajās sacensību dienās. Futbola kluba «Iecava» treneris Jevgēnijs Gedertsons pateicās pašvaldībai par sadarbību un jauno mākslīgā seguma laukumu, sacīja paldies novada stadiona darbiniekiem, kas allaž rūpējas par sporta bāzes gatavību treniņu procesam un turnīriem, kā arī pauda cerību, ka drīz tiks uzsākta jaunas sporta halles projektēšana.

Futbola speciālists atkārtoti aicināja deputātus pārskatīt kritērijus, lai rastu iespēju godināt visus sportistus, kuri Iecavas komandu sastāvā izcīnījuši panākumus, ne tikai Iecavas novadā deklarētās personas. Savukārt sporta skolas «Dartija» direktore Baiba Gāga vēlēja treneriem strādāt tā, lai varētu izveidot konkurētspējīgas komandas no pašmāju sportistiem.

B. Gāga uzsvēra, ka aizvadītajā gadā iecavnieki sevi pierādījuši vairākos Eiropas un pasaules mēroga sporta forumos. Attiecīgi saskaņā ar nolikumu «Par naudas balvu piešķiršanu Iecavas novada sportistiem, sporta veidu treneriem, sporta skolotājiem un sporta spēļu komandām par sasniegumiem sportā» lielākās prēmijas tikušas augstu sasniegumu sporta pārstāvjiem. 1500 eiro balvu saņēma gan Linards Jaunzems, gan Jānis Eiduks, kas Latvijas studentu basketbola izlases sastāvā izcīnīja 3. vietu 29. Pasaules vasaras Universiādē. 1000 eiro ieripoja stenda šāvēju Egila Āboliņa un Daiņa Upelnieka kontā par izcīnīto 16. vietu Pasaules čempionātā. Ar tikpat lielu summu apbalvots arī kikbokseris Emīls Špīss par izcīnīto 2. vietu Eiropas junioru čempionātā.

Kā jau ziņots, Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti ir vienojušies nākamgad pārstrādāt minēto nolikumu, lai vairāk diferencētu starptautiskos un lokālos panākumus, kā arī ieviestu atšķirīgu pieeju apbalvojumiem individuālajos un komandu sporta veidos.

Fotogalerija:
Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    20.12.2017
TWITTER
IecavaLV
12 okt
#teirdarbs Pirmsskolas izglītības iestāde ''Dartija'' STEIDZAMI aicina darbā pirmsskolas skolotājus/-as uz noteiktu… https://t.co/ft2FtvIbNt