Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Hokeja čempionātā uzvar ''Te nekā nav''

12.02.2018 0

Sestdien, 10. februārī, ledus laukumā noritēja Iecavas novada 4.atklātais hokeja čempionāts, kuru organizēja Iecavas hokeja klubs. Turnīrā piedalījās astoņas komandas.

Hokeja čempionātā uzvar ''Te nekā nav''
FOTO: no HK «Iecava» albuma

Iecavnieku komandās spēlēja arī pa kādam rīdziniekam, baušķeniekam un jelgavniekam, bet divas komandas pilnīgi pārstāvēja kaimiņu novadu - Jelgavu un Garozu.

Vietējie hokejisti bija sadalījušies līdzīgos sastāvos, tāpēc spēles izdevās interesantas un spraigas līdz pēdējai minūtei, bija jārēķina savstarpējo cīņu iznākums, lai noteiktu pirmo trijnieku.

''Visu nedēļu gatavojāmies čempionātam un lāpījām ledu, tomēr sestdien, kamēr katra komanda izspēlēja ar katru, spēļu slodze bija liela, pie apmalēm sāka veidoties palieli caurumi,'' stāsta organizatoru pārstāvis Andris Štībelis. Viņš kopā ar Daini Kravalu un Rihardu Šķeltiņu veica tiesnešu pienākumus un gādāja, lai turnīrs noritētu pietiekami raiti un ap pulksten 15 jau būtu zināmi rezultāti. ''Ledus kvalitātes dēļ izlēmām, ka papildu spēles par 1. vietu un 3. vietu nerīkosim.''

Ar laika apstākļiem hokejistiem paveicās, mērenais sals bija izturams gan čempionāta dalībniekiem, gan līdzjutējiem. ''Labi, ka mums nebija kā olimpiādē Dienvidkorejā, kur mīnus piecos grādos sajūtas tādas it kā būtu mīnus padsmit,'' atzīst A. Štībelis.

Kopvērtējums:

1. vieta - Te nekā nav
(Artis Runcis, Dailis Skudrītis, Jānis Upelnieks, Jānis Pētersons, Kristaps Čudars)

2. vieta - Tikko no kluba
(Emīls Šķeltiņš, Raitis Rudzājs, Mārtiņš Neibauers, Kaspars Mallons, Emīls Liepiņš, Kārlis Liepiņš)

3. vieta - Garoza
(Gvido Kalnmalis, Andris Bergmanis, Ritvars Dziļums, Normunds Staškus, Viktors Holodņaks, Rūdolfs Brikmanis)

Čempionāta laureātiem tika pasniegti kausi un medaļas, kuru iegādi finansēja Iecavas novada pašvaldība. Organizatori piešķīra arī vienu individuālo balvu - to saņēma par turnīra vērtīgāko spēlētāju atzītais jelgavnieks Aksels Zingulis.

 

Fotogalerija:
Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    12.02.2018
TWITTER
IecavaLV
15 jan
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes Iecavas, Kalnciema, Vecumnieku un Pļavi… https://t.co/R5q13MdrTd