novads
Seko: twitter facebook rss

BK Dartija atved uzvaru no Talsiem

12.03.2018 0

9. martā Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas spēle notika Talsos, kur vietējā basketbola kluba komanda spraigā cīņā atzina BK Dartija pārākumu ar rezultātu 82:94 (21:25; 26:22; 19:21; 16:26).

Vairāki Dartijas basketbolisti darba darīšanu dēļ nevarēja piedalīties spēlē, tomēr pat ar ierobežotu spēlētāju rotāciju Iecavas novada komanda spēja izcīnīt uzvaru. Neraugoties uz nelielām traumām un neseno slimošanas periodu, ļoti labi nospēlēja Gundars Brička, kurš guva 30 punktus un 14 atlēkušās bumbas, Gatis Justovičs, kura kontā 27 punkti (trīspunktu metienos – 12/7) un 7 rezultatīvas piespēles, kā arī Guntis Banders (17 p, 7 ab), kas laukumā veiksmīgi tika galā ar savu pretspēlētāju.

Spēlēja arī Jānis Tiltiņš (7 p), Jānis Pelēcis (6 p), Aldis Beitiņš (5 p) un Roberts Bicons (2 p).

Nākamā spēle plānota 14. martā SAKS ''Dartija'' sporta namā pret Carnikavas komandu.

Gatis Justovičs ir atzīts par LBL3 Februāra spēlētāju. 30 gadus vecais Iecavas komandas aizsargs pagājušajā mēnesī palīdzējis uzvarēt visās četrās spēlēs, vidēji laukumā pavadot gandrīz 33 minūtes, gūstot 11,8 punktus, izcīnot 5,3 atlēkušās bumbas, izdarot 9,3 rezultatīvās piespēles, izprovocējot 4 pretinieku piezīmes, pārķerot 2,5 bumbas un nopelnot vidējo efektivitātes koeficientu 22,8. Turklāt LBL 2. divīzijā Gatis ir BK Jelgava/LLU galvenais treneris. Intervija ar Gati lasāma basket.lv