Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

23. basketbola čempionātā triumfē Vecumnieki

13.03.2018 0

12. marta vakarā beidzās Iecavas novada 23.atkātais čempionāts basketbolā. Finālspēļu sērijā uzvarot ar 2:1, turnīrā triumfēja Vecumnieku pārstāvji. Sudraba godalgas, tāpat kā pērn, saņēma Ozolu 15 komanda, bet bronzas medaļas - RMC.

23. basketbola čempionātā triumfē Vecumnieki
FOTO: Beata Logina

Pirmdienas vakarā, kad norisinājās trešā finālspēle par 1. un 2. vietas sadalījumu, Vecumnieku komandas ierindā atkal bija ražīgie punktu guvēji Gundars Brička un Juris Brūveris, tādējādi atstājot pretiniekiem mazas cerības līdzvērtīgi pretendēt uz čempionu titulu.

Pirmajā puslaikā tribīnēs sanākušie līdzjutēji vēl priecājās par spēli punkts punktā, bet jau trešās ceturtdaļas izskaņā intriga par uzvarētāja noskaidrošanu bija zudusi. Skatītāji vēl tikai minēja, vai kaimiņu novada komandai izdosies sakrāt 100 punktus un kurš tiks atzīts par  čempionāta vērtīgāko spēlētāju.

Vecumnieki uzvarēja Ozolu 15  komandu ar rezultātu 92:76. Čempionu labā Gundars Brička guva 37 punktus, savukārt Ozolu 15 sastāvā rezultatīvākie spēlētāji bija  Uģis Kreicšteins un Ģirts Hauks - katrs guva pa 20 punktiem.

Jāpiebilst, ka šosezon Vecumnieku komanda plūca uzvaras laurus arī Bauskas novada čempionātā.

Visām astoņām komandām, kuras piedalījās Iecavas novada 23. čempionātā, bija sarūpēti piemiņas kausi, turklāt Vecumnieku  komanda saņēma čempionu ceļojošo kausu. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma medaļas, bet speciālās balvas, kā jau ierasts, tika spēlētājiem, kuri turnīrā bija izcēlušies ar individuālo meistarību. Visus apbalvojumus pasniedza Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks.

Rezultatīvākā spēlētāja balvu saņēma Aldis Beitiņš (218 punkti), precīzākais soda metienu izpildītājs čempionātā bija Gundars Brička (80%), bet par labāko trīspunktu metienu izpildītāju (38 reizes) un turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Juris Brūveris. Vairāk statistikas datu par čempionātu būs pieejams šeit.

1..vietas ieguvēji - Vecumnieki:

Juris Ojāru, Jānis Klāviņš, Juris Brūveris, Normunds Popmanis, Valdis Berlinskis, Jānis Zadovskis, Jorens Janišons, Atis Dāboliņš, Jānis Kļaviņš, Gundars Brička, Jānis Popmanis, Jānis Lietavietis.

2. vietas ieguvēji - Ozolu 15:

Aldis Beitiņš, Uģis Kreicšteins, Mārcis Eglītis, Artūrs Sidorenkovs, Jānis Tiltiņš, Ervīns Pelsis, Mārtiņš Rāzmanis, Ģirts Hauks, Māris Ozoliņš, Dainis Čapkovskis, Raivo Alksnis, Oskars Balodis.

3. vietas ieguvēji - RMC:

Toms Mudurs, Edvards Jašuks, Mārtiņš Kiziks, Roberts Tūmanis, Ginters Plukass, Māris Gailums, Toms Neilands, Helvijs Meļķis, Jānis Saveļjevs, Kārlis Niedra.

Fotogalerija:
Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    13.03.2018
TWITTER
IecavaLV
15 feb
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina ikvienam, ka ziemas periodā ielūst ledū un noslīkst ne t… https://t.co/oCH8cHF2aV