Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas izslēgšanas turnīru BK Dartija sāk ar uzvaru

09.04.2018 0

Ceturtdaļfinālā BK Dartija pretinieki ir BK Talsi basketbolisti, kuri astotdaļfinālā bija uzvarējuši BK Krāslava komandu.

8. aprīļa spēlē Talsos mājinieki atzina Iecavas novada komandas pārākumu ar rezultātu 78:84 (22:16; 14:23; 29:20; 13:25).

Edžus Kauķis: 2 p;

spēlēja arī Aldis Beitiņš un Roberts Bicons.

«Tā bija smaga spēle,» atzīst BK Dartija galvenais treneris Voldemārs Pārums. «Nospēlējām kā regulārajā čempionātā, nevis kā izslēgšanas turnīrā. Gribētos attiecīgas emocijas gan laukumā, gan uz soliņa. Jācer, ka trešdien atbildes spēlē Iecavā tas izdosies.»

Gan ceturtdaļfinālā, gan pusfinālā sērijas uzvarētājus nosaka pēc divu spēļu rezultāta summas.