Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

BK Dartija komandai LBL 3 sezona beigusies

12.04.2018 0

11. aprīļa spēlē SAKS ‘’Dartija’’ sporta namā mājinieku komanda piekāpās BK Talsi basketbolistiem ar rezultātu 75:85 (13:13; 21:24; 21:23; 20: 25).

Tādējādi Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā divu spēļu summā BK Dartija zaudēja ar rezultātu 159:163, un pusfinālā iekļūst BK Talsi.

Atbildes spēlē Iecavā rezultatīvākais spēlētājs mājinieku komandā bija Gundars Brička (29 punkti), pa 12 punktiem guva Rolands Vereščagins un Ģirts Hauks.

«Bijām švakāki visu metienu precizitātes rādītājos, arī cīņā par atlēkušo bumbu zaudējām. Pretinieki spēlēja nekaunīgāk, mēs daudzās epizodēs nospēlējām tā, it kā mums jau kaut kas pienāktos,» secina Dartijas galvenais treneris Voldemārs Pārums.

«Protams, ir ļoti sāpīgi izstāties ceturtdaļfinālā, ja regulāro čempionātu beidzām kā līderi. Sezona bija ar kāpumiem un kritumiem, bet tagad mums bija diezgan gara uzvaru sērija, tomēr tālāk tiek komandas, kuras pirms tam bijām uzvarējuši. Lai gan jāatzīst, ka visas astoņas labākās komandas ir līdzvērtīgas. Šobrīd jūtamies sagrauti, taču ar to jau dzīve nebeidzas. Pēc šādiem zaudējumiem jāmāk piecelties.»

Iepriekšējos gados BK Dartija sezona beidzās maijā, šogad tā necerēti ātri aprāvusies jau aprīļa vidū. Kluba vadībai būs vairāk laika, lai izvērtētu aizvadītajā sezonā paveikto un lemtu par nākamās sezonas aprisēm.

Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    12.04.2018
TWITTER
IecavaLV
20 mar
Uzņēmums SIA «BGGS Serviss» informē, ka no šodienas, 20. marta, uzņēmums ir uzsācis organiskā mēslojuma jeb digestā… https://t.co/8p69CDgN9c