novads
Seko: twitter facebook rss

Futbolistes ar uzvaru atklāj Iecavas stadiona jauno sezonu

16.05.2018 0

10. maijā Sieviešu futbola 1. līgas 3. kārtas ietvaros Iecavas stadionā notika šā gada pirmā futbola spēle dabīgā zāliena laukumā.

Kaut gan nomināli mājinieces skaitījās rīdzinieces no SK Imanta, FK Iecava meitenēm šī bija vēl viena spēle, kurā tās centās iepriecināt savus līdzjutējus.

FK Iecava spēlētājas uzņēmās iniciatīvu no spēles sākuma un jau 2. minūtē realizēja soda sitienu, kuru precīzi izpildīja Sabīna Kadirova. Vēl deviņas minūtēs vēlāk Sabīna divkāršoja rezultātu iecavnieču labā.

Iecavas līdzjutēji dzina komandu uz priekšu, tāpēc spēles 21. minūtē rezultāts uz tablo bija jau 3:0, kad Abita Tauriņa realizēja izgājienu viens pret vienu. Vienā epizodē pēc diezgan neveiklas situācijas iecavnieces paguva ielaist vārtus, un, dodoties pārtraukumā, rezultāts bija 3:1.

Otrajā puslaikā FK Iecava meitenes turpināja spēlēt tikpat aktīvi un Abita Tauriņa guva savus otros vārtus spēlē, bet vēlāk pirmos vārtu šosezon guva Emīlija Druviņa.

Iecavas komandas sestos vārtus guva pieredzējusī aizsardze Renāte Gaugere, kurai šie bija debijas vārti 1. līgā. Spēles noslēgumā pēc sarežģīta sitiena no asa leņķa savus otros vārtus guva arī Emīlija Druviņa.

Spēlē piedalījās šādas FK Iecava spēlētājas: D. Pleška, P. Visocka, A. Ivanova, E. Druviņa, S. Kadirova, L. Krasnova, R. Gaugere, E. Kukladčenko, A. Tauriņa, K. Casno, I. Šteinberga, K. Kanapecka, M. Beitiņa, M. Dresmane, A. Ozoliņa un L. Šlokenberga.

Trīs dienas vēlāk FK Iecava spēlēja Sieviešu kausa izbraukuma spēli pret Preiļu novada BJSS, uz kuru komanda devās deviņu spēlētāju sastāvā. Spēlē piedzīvots likumsakarīgs zaudējums 1:7, kurā vienīgos vārtus FK Iecava labā guva komandas kapteine Lea Krasnova.

Nākamā FK Iecava sieviešu komandas mājas spēle notiks šo sestdien, 19. maijā, plkst. 15:00 Iecavas stadionā. FK Iecava aicina futbola līdzjutējus tribīnēs, lai atbalstītu pašmāju futbolistes.