novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Iecavnieces saglabā trešo vietu Sieviešu futbola 1. līgā

30.05.2018 0

FK Iecavas dāmas aizvadījušas kārtējās divas spēles Sieviešu futbola 1. līgā, turpinot bezzaudējumu sēriju.

19. maijā Iecavas stadionā FK Iecava uzņēma SK Super Nova komandu no Rīgas. Iepriekšējā sezonā pret šo komandu tika piedzīvoti divi zaudējumi, kas kalpoja par motivāciju revanšēties.

Kopumā iecavnieces dominēja pirmajā puslaikā jau no paša sākuma, veidojot bīstamus vārtu gūšanas momentus, tomēr pirmos vārtus izdevās gūt tikai 34. minūtē. Pēc Sabīnas Kadirovas soda sitiena bumba pēc rikošeta atlēca pie Abitas Tauriņas, kura veiksmīgi to raidīja vārtos. Bet trīs minūtes vēlāk Emīlija Druviņa veiksmīgi realizēja vēl vienu soda sitienu no tālas distances.

Otrajā puslaikā vairs nebija tik daudz vāru gūšanas momentu, bet FK Iecava komandai izdevās palielināt rezultātu līdz 3:0. Sabīna Kadirova izveidoja solo gājienu, soda laukumā apspēlējot trīs pretinieces un noslēdzot to ar sitienu tuvajā stūrī.

Uzvaru izcīnija: D. Pleška, L. Krasnova, P. Sārta, I. Šteinberga, A. Upīte, R. Gaugere, K. Casno, S. Kadirova, A. Tauriņa, J. Lapteva, E. Druviņa, P. Visocka, A. Ivanova un K. Kanapecka.

Nākamas kārtas spēli FK Iecava aizvadīja 26. maijā izbraukumā pret Rīgas Futbola skolu–2. Iecavnieces kārtējo reizi uzsāka spēli ļoti aktīvi, tomēr pretinieču vārti bija noburti. Pirmajā puslaikā iecavnieces izveidoja vairāk vārtu gūšanas momentu nekā iepriekšējā spēlē, tomēr bumba brīnumainā kārtā negāja vārtos, bet pretiniecēm palīdzēja pat vārtu pārliktnis. Patērētais enerģijas daudzums karstajā laikā atspoguļojās otrajā puslaikā, kad brīžiem iniciatīvu pārņēma rīdzinieces. Abu komandu nerealizēto iespēju rezultātā spēle tā arī noslēdzās ar 0:0.

Spēlē piedalījās: M. Biezā, L. Krasnova, P. Sārta, I. Šteinberga, A. Upīte, R. Gaugere, K. Casno, S. Kadirova, A. Tauriņa, J. Lapteva, E. Druviņa, M. Beitiņa, Z. Daibe un K. Kanapecka.

Divās spēlēs gūtie 4 punkti pacēla FK Iecava komandu līdz kopvērtējuma tabulas 3. pozīcijai, trīs punktus atpaliekot no Rīgas Futbola skolas–1.

Nākamā FK Iecava spēle Sieviešu futbola 1. līgā notiks šo piektdien, 1. jūnijā, plkst. 19.00 Iecavas stadionā. Iecavnieces uzņems rīdzinieces no FS Metta, kas šobrīd ir 2. vietā.