Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Noskaidroti Iecavas vasaras sporta svētku ātrākie, spēcīgākie un precīzākie dalībnieki

04.06.2018 0

Svētdien, 3. jūnijā, Iecavas novada stadionā norisinājās gadskārtējie vasaras sporta svētki. Kā jau ierasts, par medaļām un balvām sacentās visu paaudžu sportotāji.
 

Noskaidroti Iecavas vasaras sporta svētku ātrākie, spēcīgākie un precīzākie dalībnieki
FOTO: Beata Logina

Tie laureāti, kuri nesagaidīja apbalvošanas ceremoniju, nopelnītās balvas un medaļas var saņemt sporta namā, iepriekš sazinoties pa tālruni 63941103 vai rakstot e-pastā  dartija@inbox.lv.

 

Rezultāti

Riteņbraukšana

Meitenes līdz 6 g.

1.vieta – Evija Straumīte (1 min. 42,8 sek.)

Zēni līdz 6 g.

1.vieta – Ričards Briedis (1 min. 02,6 sek.)

2.vieta – Roberts Putniņš (1 min. 03,3 sek.)

3.vieta – Eduards Šusts  (1 min. 13,2 sek.)

Meitenes  7–10 g.

1.vieta – Marta Baiba Ozoliņa (52,6 sek.)

2./3.vieta – Emīlija Straumīte, Sanda Baufale–Giliča (58,0 sek.)

Zēni  7-10 g.

1.vieta – Mārcis Mešajevs (49,9 sek.)

2.vieta – Kristiāns Štībelis (52,1 sek.)

3.vieta – Jānis Antužāns (53,6 sek.)

 

Vieglatlētika

4 x100 m stafete

1.vieta – Emīls Sevastjanovs, Raitis Fomrats, Anna Gabriela Hofmane, Daniels Strautmanis (48,29 sek.)

2.vieta – Enia Tīna Šusta, Linda Linka, Daniels Fjodorovs, Žanis Sevastjanovs (48,70 sek.)

3.vieta – Hugo Huberts Puriņš, Matīss Sisenis, Lianda Žvirble, Simona Gabrjune (50,94 sek.)

 

400 m sievietēm

1.vieta – Paula Kaupe (1 min. 02,2 sek.)

2.vieta – Madara Lindava (1 min.07,2 sek.)

3.vieta – Ieva Siugale (1 min. 12,3 sek.)

 

1500 m vīriešiem

1.vieta – Matīss Sisenis (4 min. 38,3 sek.)

2.vieta – Hugo Huberts Puriņš (4 min. 56,8 sek.)

3.vieta – Eduards Beņķis (5 min. 39,0 sek.)

 

30 m zēni un meitenes līdz 4 g.

1.vieta – Valters Ansons (7,43 sek.)

2.vieta – Santa Matīsiņa (8,25 sek.)

3.vieta – Rodrigo Camargos (9,09 sek.)

 

30 m meitenes 5-6 g.

1.vieta – Evija Straumīte (5,89 sek.)

2.vieta – Elizabete Kļava (6,34 sek.)

3.vieta – Melānija Žikare (9,53 sek.)

 

30 m zēni 5-6 g.

1.vieta – Eduards Šusts (6,04 sek.)

2.vieta – Roberts Rozentāls (6,15 sek.)

3.vieta – Dominiks Volkovs (6,16 sek.)

 

30 m zēni 7-8 g.

1.vieta – Rolands Beņķis (5,47 sek.)

2.vieta – Artjoms Grigorjevs (5,69 sek.)

3.vieta – Adrians Štrauss (5,87 sek.)

 

30 m meitenes 7-8 g.

1./2.vieta – Amanda Rozentāle (5,35 sek.)

1./2.vieta – Emīlija Straumīte (5,35 sek.)

3.vieta – Anastasija Ruda (5,44 sek.)

 

60 m meitenes 9-11 g.

1.vieta – Žanete Sinkovska (9,03 sek.)

2.vieta – Hetere Hete Zāģere (9,25 sek.)

3.vieta – Sindija Šimiņa (9,69 sek.)

 

60 m zēni 9-11 g.

1.vieta – Kristiāns Štībelis (9,18 sek.)

2.vieta – Andis Pārums (9,26 sek.)

3.vieta – Reinis Rozentāls (9,63 sek.)

 

60 m veterānes (30+)

1.vieta – Ieva Siugale (8,53 sek.)

2.vieta – Elīna Grundmane (8,66 sek.)

3.vieta – Kristīne Dakša-Junolainena (9,00 sek.)

 

60 m veterāni (35+)

1.vieta – Aldis Beitiņš (7,60 sek.)

2.vieta – Edgars Strautmanis (8,16 sek.)

3.vieta – Rolands Linejs (8,25 sek.)

 

100 m zēni 12-13 g.

1.vieta – Rihards Pūķis (12,63 sek.)

2.vieta – Daniels Strautmanis (13,35 sek.)

3.vieta – Gotfrīds Ansels Hofmanis (13,79 sek.)

 

100 m meitenes 12-13 g.

1.vieta – Adriana Krūzmane (13,71 sek.)

2.vieta – Simona Gabrjune (13,96 sek.)

3.vieta – Linda Žvirble (14,18 sek.)

 

100 m vīrieši

1.vieta un Šuplinska piemiņas kausa ieguvējs – Daniels Fjodorovs (10,65 sek.)

2.vieta – Raitis Fomrats (10,69 sek.)

3.vieta – Gustavs Riekstiņš (11,31 sek.)

 

100 m sievietes

1.vieta – Linda Linka (13,09 sek.)

2.vieta – Samanta Kampāne (13,34 sek.)

3.vieta – Kristīne Dakša–Junolainena (14,47 sek.)

 

Tāllēkšana meitenes līdz 15 g.

1.vieta – Anna Gabriela Hofmane (4,59 m)

2.vieta – Samanta Kampāne (4,47 m)

3.vieta – Linda Žvirble (4,29 m)

 

Tāllēkšana zēni līdz 15 g.

1.vieta – Rihards Svikša (5,15m)

2.vieta – Rihards Pūķis (4,90 m)

3.vieta – Daniels Strautmanis (4,74 m)

 

Tāllēkšana sievietes

1.vieta – Paula Kaupe (4,41 m)

2.vieta – Sintija Ozola (4,35 m)

3.vieta – Linda Linka (4,31 m)

 

Tāllēkšana vīrieši

1.vieta – Raitis Fomrats (5,90 m)

2.vieta – Hugo Huberts Puriņš (5,80 m)

3.vieta – Emīls Sevastjanovs (5,53 m)

 

Lodes grūšana sievietes

1.vieta – Enia Tīna Šusta (7,94 m)

2.vieta – Agnese Gāga (7,92 m)

3.vieta – Agnese Melne (7,61 m)

 

Lodes grūšana vīrieši

1.vieta – Rūdolfs Štāls (9,70 m)

2.vieta – Aigars Vuls (9,04 m)

3.vieta – Edgars Ižiks (8,42 m)

 

Lodes grūšana veterānes

1.vieta – Elīna Grundmane (8,36 m)

2.vieta – Elga Barinova (7,66 m)

3.vieta – Iluta Saveļjeva (7,00 m)

 

Lodes grūšana veterāni

1.vieta – Artūrs Jaunzems (10,98 m)

2.vieta – Dainis Kravals (10,14 m)

3.vieta – Ingus Rozentāls (8,72 m)

 

Hokeja  stafetes sievietes

1.vieta – Svetlana Lukaševa

2.vieta – Sandra Naļivaika

3.vieta – Inita Vanaga

 

Hokeja stafetes vīrieši

1.vieta – Roberts Vorona

2.vieta – Kaspars Ziemiņš

3.vieta – Gunārs Naļivaika

 

Šaušana ar pneimatisko pistoli meitenes

1.vieta – Anda Vanaga (26 punkti)

2.vieta – Paula Kaupe (23 punkti)

3.vieta – Alise Augucēviča (22 punkti)

 

Šaušana ar pneimatisko pistoli zēni

1.vieta – Boriss Pjatkins (34 punkti)

2.vieta – Roberts Vorona (32 punkti)

3.vieta – Hugo Huberts Puriņš (31 punkts)

 

Šaušana pa kustīgo mērķi sievietes

1.vieta – Digna Briede (30 punkti)

2.vieta – Māra Bugovecka (26 punkti)

3.vieta – Ginta Zaumane (26 punkti)

 

Šaušana pa kustīgo mērķi vīrieši

1.vieta – Igors Pužs (47 punkti)

2.vieta – Ingus Rozentāls (41 punkts)

3.vieta – Kaspars Kauķis (31 punkts)

 

Šautriņu mešana sievetes

1.vieta – Kristīne Ose (38 punkti)

2.vieta – Anda Zomerfelde (35 punkti)

3.vieta – Egita Pāruma (30 punkti)

 

Šautriņu mešana vīrieši

1.vieta – Kaspars Kauķis (44 punkti)

2.vieta – Emīls Klāsups (39 punkti)

3.vieta – Sandis Karelis (38 punkti)

 

Volejbols

1.vieta – komanda “Kumeliņi” (Ritvars Priede, Edgars Meiers, Artis Freibergs)

2.vieta – komanda  “Pirmais vasaras zieds” (Vladislavs Košanskis, Sandis Arājums, Rūta Paužole)

3.vieta – komanda “Haralds” (Haralds Štāls, Kārlis Ozoliņš, Kevins Mors)

 

Basketbola soda metieni sievietes

1.vieta – Inese Bogdane (6 punkti)

2.vieta – Beatrise Plukasa (5 punkti)

3.vieta – Rebeka Ivanova (3 punkti)

 

Basketbola soda metieni vīrieši

1.vieta – Jānis Straumītis (9 punkti)

2.vieta – Roberts Tūmanis (8 punkti)

3.vieta – Andris Osis (7 punkti)

 

Basketbols 3 x 3 līdz 14 g.

1.vieta – komanda “ZS Liepziedi” (Gatis Pērkons, Henrijs Pļaviņš, Rihards Svikša, Adrians Reinholds)

2.vieta – komanda “Iecavas betons” (Ralfs Strautmanis, Emīls Šķeltiņš, Ralfs Andris Štrauss)

3.vieta – komanda “Milži” ( Gvido Filipsons, Ēriks Frolovs, Erlends Strautmanis, Markuss Jānis Pavilons)

 

Basketbols 3 x 3 pieaugušie

1.vieta – komanda “Bauskas zelta lauvas” (Juris Ojaru, Gundars Brička, Linards Jaunzems, Helvijs Meļķis)

2.vieta – komanda “Ziemassvētku klepus” (Jānis Eiduks, Krists Kozlovs, Jānis Kozlovs, Arta Frīdenberga)

3.vieta – komanda “Flexkursanti” (Kristers Kreicšteins, Mārtiņš Čudars, Toms Jānis Janeks, Kārlis Edvards Ozoliņš)

 

Futbols

1.vieta – komanda “Lions” (Anrijs Andersons, Arkādijs Andersons, Alekss Besprozvannijs, Kristers Panteļejevs, Jēkabs Šusts, Daniels Raginskis, Vladislavs Balabkins, Toms Buračevskis, Maksims Pavlovs, Ņikita Besprozvannijs)

2.vieta – komanda “Ballu Motors” (Jevgēnijs Rozumnijs, Oskars Oleksivs, Jevgēnijs Gedertsons, Helvijs Staļģis, Mareks Plonis, Raimonds Šastakovičs, Aleksandrs Babuškins, Andrejs Babuškins, Andrejs Jerohovs, Aksels Grosfogels, Juris Ludriķis)

3.vieta – komanda “TKF Lats/Metāls.lv” (Raimonds Ivenkovs, Ričards Vītols, Deniss Skripa, Edgars Ružello, Kaspars Sondors, Jānis Meiers, Andrejs Buližko, Roberts Rozentāls, Edgars Katkevičs)

Labākais laukuma spēlētājs – Aksels Grosfogels

Labākais vārtsargs – Toms Buračevskis

 

Vairāk foto - sporta skolas ''Dartija'' albumā.

Fotogalerija:
Lapas informācija atjaunota:    05.06.2018
TWITTER
IecavaLV
13 dec
Gada nogalē dodies ekspedīcijā pa Pokaiņu mežu! 28. decembrī Iecavas Jauniešu centrs organizē 7-9 km ekspedīciju uz… https://t.co/IEMBKfgHmS