Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

FK Iecava izbauda futbola atmosfēru Pērnavā

04.07.2018 0

Jau trešo gadu FK Iecava futbolisti un futbolistes piedalās starptautiskajā turnīrā «Summer Cup – 2018» Pērnavā. Šogad uz sacensībām Igaunijā devās FK Iecavas 2006. gadā dzimušo un divas 2010. gadā dzimušo zēnu komandas, kā arī U-12 meiteņu komanda.

FK Iecava izbauda futbola atmosfēru Pērnavā
FOTO: no FK Iecava albuma

Četru dienu garumā gan futbolisti, gan viņu vecāki izbaudīja lielisku futbola atmosfēru un pirmajā dienā - arī atpūtu jūras krastā.

2006. g. dz. zēnu komanda uz turnīru devās ne optimālajā sastāvā, tāpēc vairākās spēlēs nedaudz pietrūka līdz pozitīvam rezultātam. Apakšgrupā iecavnieki piedzīvoja divus zaudējumus un vienu reizi nospēlēja neizšķirti. Turnīru otro daļu FK Iecava aizvadīja spēlēs par 21.-24. vietu, kurās tika izcīnītas divas uzvaras un piedzīvots viens zaudējums, kas kopvērtējumā komandu ierindoja 21. vietā starp 28.

FK Iecava 2006. gadā dzimušo zēnu komandā spēlēja: M. Nudiens, H. Rikters, D. Aleksīns, K. Stepančenko, K. Krūmiņš, A. Meļņiks, Jurģis Hincs, J. Ižiks, I. Baltrušaitis, A. Neimanis, M. Gļibickis, A. Balodis, A. Skvorcovs un P. Vītols.

Turnīra jaunākajā vecuma grupā (2010. g. dz.) zēniem, kurā kopumā piedalījās 24 komandas, FK Iecava pārstāvēja divas komandas.

FK Iecava A komandai ļoti labi izdevās turnīra sākums, un pirmajās četrās spēlēs tika izcīnītas pārliecinošas uzvaras. Diemžēl grupas līderu duelī iecavnieki cīnijas neizšķirti 4:4, kas ceļazīmi uz pusfinālu deva pretiniekiem, jo tiem bija labāki rezultāti kopējā vārtu attiecībā. Spēlē par 5. vietu FK Iecava A sagrāva kaimiņus no FK Auda II ar 18:1.

FK Iecava A komandā spēlēja: E. Šusts, A. Ahmeds, T. Lesinskis, A. Štrauss, K. Rāzmanis, A. Skvorcovs, M. Trībers, R. Stepančenko un M. Uļinskis.

FK Iecava B komanda arī parādīja apmierinošu rezultātu, izcīnot divas uzvaras un četras reizes piedzīvojot zaudējumu, kas kopvērtējumā deva 16. pozīciju.

FK Iecava B komandas sastāvā spēles aizvadīja: O. Smeilis, E. Straujais, A. Ķuzis, B. Rukaņecs, O. Rumba, L. Aleksandrova un A. Grigorjevs.

Meiteņu komanda savā apakšgrupā izcīnīja četras uzvaras pret Kohila Püsivus ar 2:1 (vārti: L. Voronova, M. Ščucka), FC Elva ar 5:0 (P. Brazauska - 4, M. Ščucka), LoPa sininen ar 3:1 (P. Brazauska - 2, M. Ščucka), Pärnu JK ar 2:1 (L. Auziņa, S. Gabrjune) un piedzīvoja zaudējumu nemotivētā pēdējā spēlē pret Legion/Krestsatik ar 0:1. Izcīnītā 1. vieta grupā deva iecavniecēm ceļazīmi un finālu, kurā ar 1:3 nācās atzīt Viimsi MRJK pārākumu (vārti: L. Auziņa). Kopumā FK Iecava U-12 meiteņu komanda izcīnīja 2. vietu 12 komandu konkurencē.

Par «Summer Cup – 2018» sudraba medaļniecēm kļuva: A. Baltrušaite, V. Borovska, S. Gabrjune, L. Auziņa, P. Brazauska, M. Ščucka, L. Voronova, R. Baltrušaite, S. Šimiņa un L. Koško.

Līdz ar meiteņu komandas sudrabu FK Iecava divu gadu laikā sakrājis pilnu godalgoto vietu komplektu, jo pagājušajā gadā zeltu un bronzu izcīnīja 2009. un 2008. gadā dzimušo zēnu komandas.

Jevgēnijs Gedertsons
Lapas informācija atjaunota:    04.07.2018
TWITTER
IecavaLV
15 feb
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina ikvienam, ka ziemas periodā ielūst ledū un noslīkst ne t… https://t.co/oCH8cHF2aV