Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

No Ungārijas ar bronzas medaļām

18.07.2018 0

No 7. līdz 13.jūljam Ungārijas pilsētā Kapošvārā norisinājās Intersport jaunatnes basketbola festivāls 2018.

No Ungārijas ar bronzas medaļām

Paralēli basketbolam notika arī sacensības rokasbumbā, volejbolā un futbolā. Dalībnieki bija ieradušies no vairāk nekā 30 valstīm. Iecavas novadu šajā festivālā pārstāvēja sporta skolas «Dartija» U-12 vecuma grupas audzēkņi: Martins Caune, Toms Pudža, Kristers Mors, Markuss Orlovs, Daniels Reinholds, Artūrs Antonovs, Adrians Jaunzems, Rainers Stančiks, Gotfrīds Hofmanis, Harijs Vītiņš, Nojus Puntusevičius un U-13 vecuma grupas audzēknis Henrijs Pļaviņš, jo to atļāva turnīra nolikums. Komandai tas bija pirmais ārvalstu turnīrs.

Apakšgrupas spēlēs pretinieki bija no Rumānijas, Ukrainas un Ungārijas. Spraigās spēlēs tika izcīnīta 1. vieta apakšgrupā. Izslēgšanas spēlēs pirmo spēli spēlējām pret Rumānijas komandu «MP Sport» un uzvarējām ar rezultātu 51:35. Pusfinālā pretī stājās nākamie čempioni - «Kasi-Gyarkorlo» komanda no Kapošvāras, kuriem zaudējām ar rezultātu 69:72. Cīņā par bronzas medaļām sacentāmies ar Ukrainas komandu «Mobi-Teiwaz», kuru uzvarējām saspringtā spēlē ar rezultātu 46:44. Kopumā šajā vecuma grupā sacentās deviņas komandas.

Festivāls bija labi organizēts, bija padomāts arī par brīvā laika pavadīšanas iespējām ūdens atrakciju parkā vai izklaides programmu dienu vakaros. Iespaidīgs bija festivāla dalībnieku gājiens bungu rīboņu pavadījumā uz pilsētas stadionu, kurā notika atklāšanas ceremonija. Katrai valstij tika veltīts karsējmeiteņu priekšnesums tās valsts populāras dziesmas pavadījumā. Atpakaļceļā apskatījām arī Ungārijas galvaspilsētu Budapešta.

Par dalību festivālā jāsaka liels paldies audzēkņu vecākiem, kuri pilnībā finansēja turnīra izmaksas un atbalstīja morāli, kā arī Bauskas BJSS trenerim Jurim Ojāru par uzaicinājumu kopā doties uz festivālu.

Voldemārs Pārums
treneris
Lapas informācija atjaunota:    18.07.2018
TWITTER
IecavaLV
20 feb
Aicinām iepazīt plānoto iekšpagalmu pārbūves darbu aprakstu un grafisko materiālu. Projektā iekļautās teritorijas r… https://t.co/058wh3Pu5n