novads
Seko: twitter facebook rss

Varonīgi pieveic trīskāršā ultratriatlona distanci

30.07.2018 0

Iecavnieks Jānis Miezers sestdien, 28. jūlijā, izcīnīja 11. vietu pasaules čempionātā trīskāršā ultratriatlona distancē, kas šogad ar 11,4 kilometriem peldus, 540 kilometriem uz velo un 126,6 kilometriem skriešus norisinājās Vācijas ziemeļos. Distances pieveikšanai Jānim vajadzēja nedaudz vairāk kā 43 stundas.

Pavisam sacensībās startēja 52 sportisti no 17 valstīm. 18 gadus neviens Latvijas triatlonists šādā pārbaudījumā nebija startējis. Apsveicam!

Jānis Miezers ir vienīgais pēdējo gadu aktīvais Latvijas ultratriatlonists. 2017.gadā augustā iecavnieks Lietuvas pilsētā Paņevēžā izcīnīja trešo vietu divkāršajās triatlona sacensībās (24:43:15), kas vienlaikus bija arī Pasaules kausa (PK) posms. Savā utratriatlonista debijas 2016.gadā Miezers startēja turpat Paņevēžā un PČ izcīnīja ceturto vietu (23:38:07).

Plašāku ieskatu par to, kā Jānim gāja pasaules čempionāta trīskāršā ultratriatlona distancē, var gūt tīmekļvietnes Facebook lapā ultrataka.lv