Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Vieglatlēti sacenšas telpās

06.12.2018 0

Iecavas novada sporta skolas “Dartija” atklātās sacensības vieglatlētikā telpās 5. decembrī norisinājās divās vecuma grupās.

Vieglatlēti sacenšas telpās
FOTO: Evelīna Traumane

U–10 grupa

Piedalījās 7 meitenes un 10 zēni. Šogad bija 5 disciplīnas: 30 m, 30 m/b, augstlēkšana, pildbumbas mešana uz priekšu (1 kg)  un 4 apļu skrējiens.

REZULTĀTI

Meitenes

Zēni

30 m

1.vieta Lote Aleksandrova (5,32 sek.)

2.vieta Melisa Dubkēviča (5,45 sek.)

3.vieta Amanda Rozentāle (5,72 sek.)

1.vieta Aksels Ķuzis (5,28 sek.)

2.vieta Markuss Trībers (5,33 sek.)

3.vieta Rolands Beņķis (5,50 sek.)

30 m/b

1.vieta Lote Aleksandrova (6,32 sek.)

2.vieta Melisa Dubkēviča (6,69 sek.)

3.vieta Jeļizaveta Veremeičika (7,40 sek.)

1.vieta Markuss Trībers (6,53 sek.)

2.vieta Aksels Ķuzis (6,91 sek.)

3.vieta Rolands Beņķis (7,34 sek.)

Pildbumbas mešana uz priekšu (1 kg)

1.vieta Lote Aleksandrova (9,37 m)

2.vieta Melisa Dubkēviča (7,50 m)

3.vieta Alise Šulca (6,88 m)

1.vieta Kristaps Kaļķis (9,48 m)

2.vieta Aksels Ķuzis (8,31 m)

3.vieta Rolands Beņķis (8,26 m)

Augstlēkšana

1.vieta Lote Aleksandrova (1,05 m)

2.vieta Melisa Dubkēviča (1,00 m)

3.vieta Alise Šulca (0,95 m)

1.vieta Markuss Trībers (1,10 m)

2.vieta Rolands Beņkis (1,05 m)

3.vieta Ēriks Nolbergs (1,05 m)

4 apļu skrējiens

1.vieta Lote Aleksandrova (1:27,0 sek.)

2.vieta Melisa Dubkēviča (1:27,1 sek.)

3.vieta Amanda Rozentāle (1:28,8 sek.)

1.vieta Aksels Ķuzis (1:24,8 sek.)

2.vieta Markuss Trībers (1:26,9 sek.)

3.vieta Ēriks Nolbergs (1:31,5 sek.)

 

 

KOPVĒRTĒJUMS pēc 1. posma

Meitenes:

1.vieta – Lote Aleksandrova (5 punkti)

2.vieta – Melisa Dubkēviča (10)

3.vieta – Alise Šulca (19)

Zēni:

1.vieta – Aksels Ķuzis (10)

2.vieta – Markuss Trībers (10)

3.vieta – Rolands Beņķis (20)

 

U-16

Sacensībās piedalījās 7 jaunietes un 6 jaunieši, kuri sacentās 7 disciplīnās: 30 m, 30 m/b, tāllēkšana no vietas, trīssolis no vietas, lēciens augstumā no vietas, pildbumbas mešana uz priekšu (meitenēm 2 kg, zēniem 3 kg), 5 apļu skrējiens.

REZULTĀTI

Jaunietes

Jaunieši

30 m

1.vieta Lianda Žvirble (4,59 sek.)

2.vieta Simona Gabrjune (4,69 sek.)

3.vieta Patrīcija Brazauska (5,11 sek.)

1.vieta Rihards Pūķis (4,31 sek.)

2.vieta Daniels Strautmanis (4,40 sek.)

3.vieta Edijs Ūdris (4,50 sek.)

30 m/b

1.vieta Liandai Žvirblei (6,13 sek.)

2.vieta Karīnai Berkmanei (6,43 sek.)

3.vieta Karīnai Betai (6,56 sek.)

1.vieta Lauris Lapiņš (5,03 sek.)

2.vita Rihards Pūķis (5,28 sek.)

3.vieta Daniels Strautmanis (5,59 sek.)

Pildbumbas mešana uz priekšu (meitenēm - 3 kg; zēniem - 4 kg)

1.vieta Kristiānai Kalniņai (9,89 m)

2.vieta Lianda Žvirble (9,87 m)

3.vieta Karīna Berkmane (9,50 m)

1.vieta Edijs Ūdris (13,43 m)

2.vieta Jēkabs Šusts (13,35 m)

3.vieta Rihards Pūķis (13,04 m)

Lēciens augstumā no vietas

1./2.vieta Lianda Žvirble (36 cm)

1./2.vieta Patrīcija Brazauska (36 cm)

3.vieta Kristīne Goževica (34 cm)

1.vieta Rihards Pūķis (55 cm)

2.vieta Edijs Ūdris (50 cm )

3.vieta Daniels Strautmanis (49 cm)

5 apļu skrējiens

1.vieta Simona Gabrjune (1:48,1 sek.)

2.vieta Lianda Žvirble (1:49,2 sek.)

3.vieta Karīna Berkmane (1:51,1 sek.)

1.vieta Daniels Strautmanis (1:28,6 sek.)

2.vieta Jēkabs Šusts (1:28,7 sek.)

3.vieta Lauris Lapiņš (1:31,4 sek.)

Tāllēkšana no vietas

1.vieta Lianda Žvirble (1,86 m)

2.vieta Karīna Beta (1,85 m)

3.vieta Simona Gabrjune (1,76 m)

1.vieta Rihards Pūķis (2,34 m)

2.vieta Daniels Strautmanis (2,11 m)

3.vieta Jēkabs Šusts (2,10 m)

Trīssolis no vietas

1.vieta Simona Gabrjune (5,72 m)

2.vieta Lianda Žvirble (5,67 m)

3.vieta Karīna Beta (5,60 m)

1.vieta Rihards Pūķis (7,01 m)

2.vieta Lauris Lapiņš (6,40 m)

3.vieta Edijs Ūdris (6,38 m)

 

 

Kopvērtējums pēc 1. posma

Jaunietes:

1.vieta - Lianda Žvirble (10,5 punkti)

2./3. vieta - Simona Gabrjune un Karīna Berkmane (24)

Jaunieši:

1.vieta - Rihards Pūķis (16)

2.vieta - Daniels Strautmanis (17)

3.vieta - Lauris Lapiņš (25,5)

 

Pēc 1. posma kopvērtējuma godalgoto vietu ieguvējiem tika pasniegti diplomi un medaļas.

Evelīna Traumane
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" izglītības metodiķe
Lapas informācija atjaunota:    06.12.2018
TWITTER
IecavaLV
13 dec
Gada nogalē dodies ekspedīcijā pa Pokaiņu mežu! 28. decembrī Iecavas Jauniešu centrs organizē 7-9 km ekspedīciju uz… https://t.co/IEMBKfgHmS