Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Sadalīti apbalvojuma «Iecavas novada Gada sportists 2018» tituli

18.01.2019 0

Cilvēkiem ir svarīgi, ka viņu padarītais tiek novērtēts, jo pateicība sagādā prieku un motivē sasniegt jaunus mērķus. 9. janvārī apbalvojumus par sasniegumiem sportā saņēma «Iecavas novada Gada sportists 2018» laureāti un sporta skolas «Dartija» centīgākie audzēkņi un viņu treneri; paldies vārdi tika veltīti tiem, kas rūpējušies par sporta jomas attīstību Iecavas novadā.

Sadalīti apbalvojuma «Iecavas novada Gada sportists 2018» tituli

Pateicību par sadarbību, atbalstu un ieguldījumu sporta skolas attīstībā saņēma novada izglītības iestādes, atbalstītāji un pašvaldības administrācijas darbinieki, kas palīdzējuši sporta nama pārņemšanas procesā. Īpašs paldies tika arī atsaucīgajām un izpalīdzīgajām audzēkņu ģimenēm par sadarbību ar sporta skolu: Strautmaņu ģimenei, Paulas Kaupes vecākiem, Siseņu ģimenei, Sanda Šaškova vecākiem, Hofmaņu ģimenei. Līgai Nolbergai, Mārim un Egijai Caunēm, Henrija Pļaviņa ģimenei, Gata Pērkona ģimenei, Frolovu ģimenei, Reiņa Rozentāla ģimenei, Rēzijas Meļķes ģimenei un Mareka Lauciņa–Veinera ģimenei.

Suminājumus saņēma arī sporta skolas «Dartija» treneri un viņu trīs labākie audzēkņi:

  • vieglatlētikas treneres Daces Vizules audzēknes: Paula Kaupe, Amanda Hilda Gromova un Anna Gabriela Hofmane;
  • vieglatlētikas trenera Emīla Sevastjanova audzēknes: Vendija Osemļjaka, Keita Zariņa un Sindija Šimiņa;
  • basketbola trenera Voldemāra Pāruma audzēkņi: Rainers Stančiks, Gotfrīds Ansels Hofmanis un Martins Uļinskis;
  • basketbola trenera Viļņa Gailuma audzēkņi: Haralds Štāls, Henrijs Pļaviņš un Gvido Filipsons;
  • galda tenisa treneres Margitas Buņķes audzēkņi: Marsels Molis, Elīna Bikova un Nikola Saulīte;
  • galda tenisa trenera Egmonta Cildermaņa audzēkņi: Reinis Rozentāls, Mareks Laucņš–Veiners un Linda Pūķe;
  • galda tenisa treneres Baibas Gāgas audzēknes: Hetere Hete Zāģere un Monta Milzere.

Sekoja arī pasākuma galvenā daļa – «Iecavas novada Gada sportists 2018» laureātu apbalvošana.

Nominācijā «Iecavas Gada sportists 2018» - jaunietis apbalvojumu saņēma Gvido Miezers. Gvido ir U-16 izlases dalībnieks, izcīnījis 2. vietu 300 m/b, 3. vietu 110m/b U-16 grupā Baltijas valstu sacensībās vieglatlētikā, Latvijas čempionātos izcīnījis četras godalgotas vietas, starptautiskajās sacensībās Čehijā (BRNO) izcīnījis 3. vietu 100m/b.

Nominācijā «Iecavas Gada sportiste 2018» – jauniete apbalvojumu saņēma Rēzija Meļķe. Rēzija Igaunijas junioru un kadetu atklātajās sacensībās izcīnījusi 3. vietu, piedalījusies Eiropas čempionātā galda tenisā kadetiem Rumānijā (Kluja), Latvijas čempionātos izcīnījusi vairākas godalgotās vietas.

Titulu «Iecavas Gada sportists 2018» – veterāns ieguva Jānis Miezers.  Sportists 2018. gadā izcīnīja 9. vietu pasaules čempionātā trīskāršā ultratriatlona distancē, kur 11,4 km bija jāpieveic peldot, 540 km - braucot ar velosipēdu un 126,6 km - skrienot. Sacensības norisinājās Vācijas ziemeļos, un distances veikšanai Jānim bija nepieciešamas nedaudz vairāk kā 43 stundas. 

Titulu «Iecavas Gada sportiste 2018» – veterāne ieguva Agafija Buša.  Latvijas 18. atklātajā čempionātā galda tenisā veterānēm vecuma grupā 70+ A. Buša izcīnīja 1. vietu un Rīgas 2018. gada atklātajā čempionātā galda tenisā veterānēm - 1. vietu.

Titulu «Iecavas Gada sportists 2018» nopelnījis Linards Jaunzems, kurš Latvijas 29. universiādē ar Latvijas Universitātes komandu izcīnījis 1. vietu, kā arī Pasaules U-23 čempionātā 3x3 basketbolā Ķīnā izcīnījis 2. vietu. Pasākuma dienā sportists atradās sacensībās Igaunijā, tādēļ balvu saņēma viņa mamma Sandra Zariņa, kas nodeva Linarda sveicienus viņa pirmajam trenerim Voldemāram Pārumam, sporta skolai un tās direktorei Baibai Gāgai, kā arī pašvaldībai, kas aizvadītā gada nogalē par augstvērtīgiem sasniegumiem sportistam piešķīra naudas balvu.

Plašāk par pasākumu lasāms 18. janvāra laikrakstā "Iecavas Ziņas"

Fotogalerija:
Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    18.01.2019
TWITTER
Iecavas novads
23 aug
‼️ Atgādinām, ka no 24. līdz 31. augustam remontdarbu dēļ būs slēgts Pārupes gājēju tiltiņš. Uzņēmums SIA «MA-TAKA… https://t.co/5ge1NtNcVt